VOVK

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Мы - это настроение, которое можно надеть. Настроение, которое можно найти в наших студиях по всей Украине. Настроение, над которым ежедневно работает большая команда специалистов разных направлений - от швей, которые создают чудо в ткани, и до стилистов, которые ожидают Вас с улыбкой в наших студиях ежедневно.

Мы хотим донести до всех, что made in Ukraine - это качественно, доступно и сделано с вкусом. Это тренд, о котором должны услышать не только в Украине, но и во всем мире. Мы гордимся тем, что мы украинский бренд и сделаем все возможное, чтобы отыскать своих единомышленников. 

 

https://vovk.com/

×