Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля»

 

Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля» діє на підставі Статуту підприємства, зарегистрированного Державним реєстратором Білопільської районної державної адміністрації в Сумській області від 07 вересня 2005 року за № 000148.

 

    Підприємство діє на основі комунальної власності територіальної громади.

 

    Для здійснення видів діяльності підприємство одержує в установленому законодавством порядку спеціальні дозволи: ліцензії, сертифікати та інше, передбачене чинним законодавством.

 

    Головною метою діяльності підприємства є отримання максимального прибутку власниками майна шляхом здійснення зазначених вище видів діяльності.

 

    Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом, наділяється цивільною правоздатністю та дієздатністю, може бути позивачом та відповідачем у суді.

 

     КП «Водоканал Білопілля» знаходиться на обліку як платник податку у Білопільському відділенні Сумської міжрайонної державної податкової інспекції.

 

      Предметом діяльності Комунального підприємства «Водоканал Білопілля» є надання послуг з водопостачання, водовідведення, вивезення рідких нечистот, обслуговування внутрішньобудинкових мереж та інші послуги.

 

      Основні інженерні мережі водопостачання побудовані в місті у 30-ті та 60-ті роки 20 століття. Водопостачання здійснюється із артезіанських скважин глибиною від 100 до 480 метрів. Водопровідне господарство налічує 81,5 км водопровідних мереж. Протяжність сіток водовідведення становить 16,3 км.

 

      На балансі підприємства знаходиться 9 артсвердловин.

 

            Місто практично повністю забезпечене централізованим водопостачанням та водовідведенням.

 

            За результатами роботи за 2023 рік підприємство отримало прибуток у сумі 182,8 тис. грн.

 

 

 

 

 

×