АТ "КРИСТАЛБАНК"

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

АТ "КРИСТАЛБАНК"

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИСТАЛБАНК"

 

            
КРИСТАЛБАНК
 - це перший в Україні банк, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «Перехідного банку» у 2014 році.


У березні 2015 р. банк втратив статус «Перехідного банку» та отримав повну банківську ліцензію на право здійснення всіх банківських послуг юридичним та фізичним особам в межах чинного законодавства України.

Сьогодні КРИСТАЛБАНК має 36 відділень у 18 населених пунктах України, надає повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та приватним особам, здійснює грошові перекази в системах WesternUnion, MoneyGram, Welsend, RIA, MONEGO, ГЛОБУС, SWIFT.

КРИСТАЛБАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

КРИСТАЛБАНК  - учасник платіжної системи «MasterCard», платіжною організацією якої є «Mastercard International Incorporated», місцезнаходження якої 2000 Purchase Street 10577 Purchase, NY, United States of America.

КРИСТАЛБАНК п’ять років поспіль утримує лідерство на ринку іпотечного кредитування та визнається «Банком №1 за умовами іпотечного кредитування» за версією Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ.

КРИСТАЛБАНК – це команда найкращих професіоналів у банківській та фінансовій сфері України.

Мета КРИСТАЛБАНКУ - прозора та успішна діяльність соціально-відповідального банку, якому довіряють громадяни та справжній партнер для представників українського бізнесу.

Ми цінуємо кожного клієнта, партнера та співробітника!

https://crystalbank.com.ua

0 800 505 599 (безкоштовно у межах України)

+38 (044) 590 45 95 (для дзвінків з-за кордону)

 

 

 

 

 
 

 

×