ДКП «ВЕПОП»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ДКП «ВЕПОП»

 

Державне комерційне підприємство «Вінницьке експериментальне протезно-ортопедичне підприємство» понад 90 років надає протезно – ортопедичну допомогу особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, військовослужбовцям та іншим категоріям населення.

 

 

 

 

 

Ми пишаємось своїм лідерством в галузі, продовжуючи брати участь в модернізації та розвитку технологій протезування. Навіть у складних умовах війни, активно впроваджуємо сучасні технології, щоб забезпечити якість, комфортність та можливість клієнтів підкреслити свою індивідуальність у наших виробах. Наша продукція виготовляється за індивідуальними замірами з якісних матеріалів та сертифікованих комплектуючих від провідних виробників. Ми маємо велику команду висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи, які працюють за сучасними стандартами надання протезно-ортопедичної допомоги.

 

 

 

 За період війни на  підприємстві виготовлено більше 10 тис. протезно - ортопедичних виробів. Понад 3 тис. цивільних та понад 460 постраждалих військовослужбовців,  безкоштовно отримали вироби та пройшли повний курс реабілітації у стаціонарі первинного та складного протезування, який включає  комплекс медичних, психологічних та соціальних заходів до повної адаптації в соціумі після протезування. Велика частина наших мужніх Героїв повернулась до лав ЗСУ та продовжує боронити нашу землю на протезах.

 

ДКП «ВЕПОП» турбується про якість та комфорт своїх послуг та товарів, тому, на підприємстві провели потужну роботу із розвитку виробництва та реабілітаційних послуг й вийшли на якісно новий рівень надання протезно – ортопедичної допомоги. Усі вироби виготовляється лише за індивідуальними замірами з якісних матеріалів і з використанням високоякісних сертифікованих комплектуючих провідних виробників Німеччини, Японії, США та визнається найкращими у галузі.

 

Наша команда, складається з 94 висококваліфікованих і сертифікованих спеціалістів, відзначається величезним досвідом та пристрастю до справи, що дозволяє повернути постраждалих у війні до повноцінного життя.

 

 

 

Ми пишаємось тим, що Підприємство, незважаючи на війну, продовжує  активно розвивати технології протезування та на сьогодні є лідером протезно – ортопедичної галузі. Протягом 90 років підприємство іде в ногу з часом та працює задля добробуту нашої країни.

 

 

 

Ваша довіра - наша відповідальність, а Ваш успіх - наша гордість.

 

Разом до Перемоги!

 

 

 

×