ПП"МАКСИМ П"

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ПП "МАКСИМ П"

НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА ПП"МАКСИМ П"

НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА

ПП "МАКСИМ П"

 

Кондитерська фабрика ПП «Максим П» - національний виробник натуральних шоколадних цукерок, солодощів, снеків.

За більш ніж 20 річний досвід роботи на українському ринку,компанія зарекомендувала себе, як надійний партнер, а для споживачів, ще як виробник якісних,смачних солодощів під ТМ «Аmelia».

Наша місія - поєднуючи вікові традиції кондитерського мистецтва з сучасними технологіями,створювати якісні солодощі, що дарують людям радість, задоволення, яскраві враження,щасливі хвилини спілкування.

Нашою головною метою є стійка довіра партнерів і покупців до нашої продукції.Задоволення їх очікувань і побажань.

Наш слоган – традиції кондитерського мистецтва. Тепло людських рук, традиційні рецептури, особиста відповідальність виробника - основа преміальної якості нашої продукції за доступною ціною.

Продукцію компанії ПП «Максим П» представлено на ринку - торговельною маркою «Аmelia». Асортиментна лінійка бренду складається більш ніж з 80 найменувань кондитерських виробів: фрукти у шоколаді, драже, жувальний мармелад, шоколадні і желейні цукерки, східні солодощі, кранчі, класичний мармелад.

Ми любимо свою справу і впевнені, що наші солодощі ТМ «Аmelia» підкорять Ваші серця назавжди!

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті:  https://ameliasweet.com.ua

 

×