ТОВ АНТЕЙ

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВ Антей

ТОВ «Антей.» - провідний дистриб‘ютор і лідер B2B-сегмента сантехнічної галузі на ринку України.
Багато років ми прокладаємо шлях до вершини сантехнічного бізнесу, та пропонуємо нашим партнерам і клієнтам унікальний асортимент, ексклюзивні торгові марки та сервіс на кращих умовах.
Антей забезпечує стабільність і професіоналізм в усіх аспектах діяльності. Команда унікальних професіоналів компанії Антей сприяють розвитку бізнесу по всій Україні.
Ми працюємо з лідерами і є найбільшим імпортером відомих європейських виробників сантехніки і меблів для ванних кімнат.
Наша продукція представлена на всіх оптових майданчиках країни.
Щороку Антей підтримує безліч соціальних проектів, надаючи матеріальну підтримку та забезпечуючи необхідною кількістю сантехнічних виробів дитячі будинки, реабілітаційні центри, робить свій внесок у розвиток культури, спорту, екології у всіх регіонах України.

 

×