ГО "КСАУ"

Отзывы

…это послужит хорошим стимулом на следующий год
Моторний Андрій Генадійович
Генеральный директор ЗАО ІнвестСтрой

Я всегда ставлю перед собой большие цели как руководитель. В этом году их удалось достичь. Спасибо «Звезде Качества» что отметили, это послужит хорошим стимулом на следующий год.

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования.
Тишечко Виталий Владимирович
Директор ОДО "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования. Это сложный и тернистый путь, но уверен, что достойный уровень сервиса и открытость перед клиентами и партнерами – это залог успеха. Мы гордимся наградой Национального рейтинга «Звезда качества», т.к. это еще раз доказывает, что мы движемся в правильном направлении.

Кінологічна Спільнота Амулет України

 Висока нагорода від Національного рейтингу якості – це гідна оцінка праці всіх членів нашої організації та величезна відповідальність. «Кінологічна спільнота «Амулет України»» другий рік поспіль відзначено цією нагородою. Весь колектив і надалі докладатиме зусиль для розвитку кінології та племінної роботи в Україні. Наші амбітні плани вже працюють. Ми не стоїмо на місці, незважаючи на ситуацію у світі та країні: за цей рік не лише підтвердили свою стабільність у роботі, а й набрали обертів у розвитку. Племінна робота, виставки, спортивні чемпіонати та багато іншого. Прагнемо до більшого. Такі рейтинги не лише допомагають розвиватись, а й надихають однодумців на сумлінне ставлення до виконання поставлених завдань. Це гарна можливість збільшувати темпи роботи для досягнення високої мети.

 

 

×