ГО "КСАУ"

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Кінологічна Спільнота Амулет України

 Висока нагорода від Національного рейтингу якості – це гідна оцінка праці всіх членів нашої організації та величезна відповідальність. «Кінологічна спільнота «Амулет України»» другий рік поспіль відзначено цією нагородою. Весь колектив і надалі докладатиме зусиль для розвитку кінології та племінної роботи в Україні. Наші амбітні плани вже працюють. Ми не стоїмо на місці, незважаючи на ситуацію у світі та країні: за цей рік не лише підтвердили свою стабільність у роботі, а й набрали обертів у розвитку. Племінна робота, виставки, спортивні чемпіонати та багато іншого. Прагнемо до більшого. Такі рейтинги не лише допомагають розвиватись, а й надихають однодумців на сумлінне ставлення до виконання поставлених завдань. Це гарна можливість збільшувати темпи роботи для досягнення високої мети.

 

 

×