ТзОВ «Маргіт»

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРГІТ” було зареєстроване розпорядженням Свалявської райдержадміністрації 15 січня 1996 року. Форма власності – колективна.

Підприємство “МАРГІТ” було створене з метою виробництва товарів народного вжитку, а саме – розробка і експлуатація надр мінеральних вод.
Підприємство розташоване на території мальовничого санаторію “Квітка Полонини”, що знаходиться в горах на висоті 280 метрів над рівнем моря, в оточенні листяних та хвойних лісів.
Підприємство почало розливати мінеральну воду в ПЕТ пляшки ємністю 0,5 л. та  1,5 л. На даний час підприємство “МАРГІТ” розливає мінеральні води – "Поляна Квасова преміум", “Лужанська 4” та “Лужанська 7”.  Візитною карткою підприємства являється мінеральна вода “Лужанська 7”, єдина в своєму роді, яка безпосередньо розливається із свердловини № 7ГП глибиною 140 метрів, яка знаходиться в урочищі Голубинського родовища. Письмові дані про розлив та вивіз Закарпатських мінеральних вод відносяться до 1800 року. Свалявська мінеральна вода експортувалась до Відня та в Париж. В 1842 р. в Будапешті вона була визнана одною кращих за своїми смаковими якостями, а в 1855 р. одержала Золотий диплом на виставці вод Європи у Парижі У 1887 р. в околицях с. Голубине економією графа Шенборна починається використання та розлив мінеральної води "Маргіт", "Ержебет", "Панонія-Жофія" (тепер "Лужанська").
Дана вода вигідно відрізняється від інших вод наявністю специфічних мікроелементів, що дозволяє розширити показання щодо лікування хворих та при повсякденному вжитку.
Цех, в якому проводиться розлив мінеральних вод, обладнаний сучасними технологічними лініями імпортного виробництва “STECA” Франція та “JOGAN WAES” Німеччина.
Протягом двадцяти  років фірма “МАРГІТ”  пропонує на ринку України та за її межами цілющі мінеральні води Закарпаття. З перших днів свого існування фірма займає стабільне місце на вітчизняному ринку мінеральних вод.
На сьогоднішній день підприємство має свої торговельні представництва у м. Києві, Луцьк та інших містах України. Продукція експортується в Росію, США, Молдову, країни Прибалтики.
На підприємстві існує система знижок, яка залежить від кількості купленої продукції.

 

Один з лозунгів підприємства говорить: “Індивідуальний підхід до кожного покупця та кожного замовлення”. 

×