POS Матеріали

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

POS Матеріали

POS матеріали (Point Of Sales – з англійської, місце продажу) рекламно-інформаційні матеріали, розміщені безпосередньо у торговій точці. Є настільки ефективним засобом, що часто їх називають «Німими продавцями».

Завдання POS-матеріалів - підвищити продаж будь-якого конкретного товару (групи товарів) у цій торговій точці.

Національний рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» обрав для компаній-лідерів рейтингу найдієвіші види POS матеріалів.

Стопер – один із видів pos-матеріалів, суть якого закладена у його назві – зупинити людину. Клеїться на скло прилавка для того, щоб привернути увагу покупця до певного виду продукції. Багато в чому стає вирішальним фактором покупки. Стопер із зображенням почесної нагороди «Зірка Якості» допоможе заявити про себе як про високоякісного виробника.

 

Мобайл - Картонні конструкції, що підвішуються до стелі над тим місцем, де продається товар, для того, щоб покупець, який бажає придбати (наприклад) пляшку мінеральної води, не блукав серед полиць з алкогольними напоями. Він створений таким чином, що при потоці повітря роздмухується на вітрі і спонукає покупця звернути увагу на товар. Мобайл з логотипом «Зірка Якості» дозволить ідентифікувати покупцям місце знаходження продукції, яка стала кращою у своїй галузі.

 

Наклейка – це чудовий засіб для інформування клієнтів про нагороду «Зірка якості». Наклейку з логотипом ви можете розмістити в будь-якому зручному для Вас місці: у магазині, на склі прилавка, у офісі, у філіях і т.д.

 

Шелфтокер – довгі куточки, що прикріплюються до полиць з метою виділити товарний ряд однієї фірми серед інших. Дозволяє виграшно виділити продукцію або ж інформувати покупця про переваги, акції, знижки. Товари розміщені з шелфтокером «Зірка Якості», дозволять заявити про себе як про виробника високоякісної продукції, удостоєного звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ».

 
×