ПП "Иммуніт"

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

ПП "Іммуніт"

Приватне Підприємство "Иммуніт"

 

Кваліфіковані спеціалісти медичного центру «Іммуніт»більш ніж 17 років надають якісну медичну допомогу, при депресіях, неврозах, панічних атаках та залежності від алкоголю та інших психоактивних речовин. В медичному центрі " Іммуніт" розроблено та успішно використовуються авторські методи лікування нервової системи, відновлення сну та психоемоційного стану людини.
Методи лікування включають дієві методики поєднання фармакологічних схем лікування ( інфузійна терапія, амінокислоти, вітамінно-мінеральні комплекси) з фізіотерапією ( магнітно- лазерна терапія, транскраніальна стимуляція мозку,фотобіостимуляція. За високоякісну професійну діяльність у галузі охорони здоров'я кваліфіковані спеціалісти  медичного центру " Іммуніт":нагороджені високими міжнародними відзнаками. Та найголовніша нагорода для колективу «Іммуніт» – позитивні результати лікування! Доброзичливий колектив, ефективні методи лікування, комфортні умови, розташування в рекреаційній зоні  Одеського регіону допомагають пацієнтам відновитися відносно короткі терміни.
Одеса, Царське село, вул. Слав'янська 1/19б
телефони: +38 0487993435; Whatsapp - 0949496435 ; моб.тел.+3800936260003
Сайт: www.immunit.com.ua
https://www.facebook.com/veramedclinic/
https://www.facebook.com/MedImmunit/
 
 

 

 

 

×