ТОВ "Генезіс"

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ТОВ "Генезіс"

В кінці 80-х років групою ентузіастів на чолі з видатним фахівцем лабораторної діагностики - Юрієм Леонідовичем Головатюком було створено одне з перших в країні підприємств з виробництва діагностичних наборів клінічної хімії, яке до жовтня 1993 року був перетворено в компанію «Генезис».

Підприємство пройшло нелегкий шлях від творчого колективу до компанії, що виробляє широкий спектр діагностичних тестів в області біохімії, гематології, цитохімії, бактеріології, а також тестів загальноклінічного призначення. Сьогодні ми добре відомі на українському ринку як надійний постачальник великого асортименту реагентів і лабораторних приладдя. З 2012 року ми займаємо провідні позиції в національному бізнес-рейтингу - «Лідер галузі», виводимо наше підприємство на сучасний технічний рівень, приділяючи особливу увагу якості продукції, що випускається.

Наша продукція повністю відповідає технічному регламенту до медичних виробів для лабораторної діагностики in vitro і проводиться відповідно до системи управління якістю ДСТУ ISO 13485: 2005.

Своїми успіхами компанія зобов'язана, в першу чергу, своїм клієнтам, які за ці роки демонструють абсолютну довіру до неї і готовність до подальшої співпраці. Сьогодні споживачами продукції компанії «Генезис» є - Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова, Національний інститут раку, Клініко-діагностичні центри, Інститут хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова, Центри швидкої медичної допомоги, обласні та районні лікарні - близько 1000 постійних клієнтів і дилерів.

Ми розуміємо, що розвивати виробництво і вдосконалювати бізнес можна тільки разом з колективом професіоналів, де кожен чітко бачить свою мету і прагне її досягти. Ми пишаємося командою наших фахівців, яка забезпечує чітку організацію виробничих процесів, контролю якості та ефективне використання ресурсів компанії, що в цілому забезпечує бездоганне виконання поставлених завдань.

Дуже вдячні людям, які мали значний вплив на становлення і розвиток компанії: Зінухова Віктору Дмитровичу - керівнику компанії ІЦ «Реагент» в 90-х роках, видатному організатору і натхненнику, Дєєву Валерію Аркадійовичу - кандидату медичних наук, керівникові лабораторії біохімії інституту хірургії і трансплантології ім. О.О.Шалімова за вагомий внесок в удосконалення діагностичних тестів за результатами клінічних випробувань, інженерам Українського Медичного Центру сертифікації МОЗ України та особисто Комарові Анатолію Георгійовичу за допомогу в створенні нормативної документації відповідає високим вимогам Держстандарту.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає нам можливість пропонувати дійсно вигідні умови співпраці. У нас Ви можете замовити широкий спектр діагностичних тестів і приладдя для проведення лабораторних досліджень, по найбільш оптимальною ціною. Мережа наших регіональних представництв охоплює всю територію України, тому доставка продукції виробляється в максимально короткі терміни.

Звертайтеся до нас, в компанію «Генезис» і купуйте вітчизняні лабораторні тести європейської якості за українською ціною.

 Електронна адреса: genesisSV@gmail.com

27501, Україна, м Світловодськ
вул. Єгорова, 41

Тел.

×