Отзывы

Благодарим за доверие и признание
Цубанова Марина Анатольевна
Директор BYTSKO TRAVEL GROUP

Наша компания работает на рынке туристических услуг 23 года, постоянно развиваясь и совершенствуясь. BYTSKO TRAVEL GROUP предоставляет услуги по организации мероприятий (деловые поездки, конференции, семинары, поощрительные поездки для сотрудников, корпоративные  и Event мероприятия в Украине и за рубежом), приему гостей в Украине, осуществляет продажу АВИА и ЖД билетов, а также предоставляет незабываемый отдых в Украине и за рубежом.

Награда «Звезда качества» является для нас высокой оценкой совместного труда  и личного вклада каждого из сотрудников.

Благодарим всех клиентов, партнеров и коллег за доверие и выбор компании. Мы прикладываем все усилия, чтобы оправдать Ваши ожидания!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВ "Генезіс"

В кінці 80-х років групою ентузіастів на чолі з видатним фахівцем лабораторної діагностики - Юрієм Леонідовичем Головатюком було створено одне з перших в країні підприємств з виробництва діагностичних наборів клінічної хімії, яке до жовтня 1993 року був перетворено в компанію «Генезис».

Підприємство пройшло нелегкий шлях від творчого колективу до компанії, що виробляє широкий спектр діагностичних тестів в області біохімії, гематології, цитохімії, бактеріології, а також тестів загальноклінічного призначення. Сьогодні ми добре відомі на українському ринку як надійний постачальник великого асортименту реагентів і лабораторних приладдя. З 2012 року ми займаємо провідні позиції в національному бізнес-рейтингу - «Лідер галузі», виводимо наше підприємство на сучасний технічний рівень, приділяючи особливу увагу якості продукції, що випускається.

Наша продукція повністю відповідає технічному регламенту до медичних виробів для лабораторної діагностики in vitro і проводиться відповідно до системи управління якістю ДСТУ ISO 13485: 2005.

Своїми успіхами компанія зобов'язана, в першу чергу, своїм клієнтам, які за ці роки демонструють абсолютну довіру до неї і готовність до подальшої співпраці. Сьогодні споживачами продукції компанії «Генезис» є - Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова, Національний інститут раку, Клініко-діагностичні центри, Інститут хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова, Центри швидкої медичної допомоги, обласні та районні лікарні - близько 1000 постійних клієнтів і дилерів.

Ми розуміємо, що розвивати виробництво і вдосконалювати бізнес можна тільки разом з колективом професіоналів, де кожен чітко бачить свою мету і прагне її досягти. Ми пишаємося командою наших фахівців, яка забезпечує чітку організацію виробничих процесів, контролю якості та ефективне використання ресурсів компанії, що в цілому забезпечує бездоганне виконання поставлених завдань.

Дуже вдячні людям, які мали значний вплив на становлення і розвиток компанії: Зінухова Віктору Дмитровичу - керівнику компанії ІЦ «Реагент» в 90-х роках, видатному організатору і натхненнику, Дєєву Валерію Аркадійовичу - кандидату медичних наук, керівникові лабораторії біохімії інституту хірургії і трансплантології ім. О.О.Шалімова за вагомий внесок в удосконалення діагностичних тестів за результатами клінічних випробувань, інженерам Українського Медичного Центру сертифікації МОЗ України та особисто Комарові Анатолію Георгійовичу за допомогу в створенні нормативної документації відповідає високим вимогам Держстандарту.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає нам можливість пропонувати дійсно вигідні умови співпраці. У нас Ви можете замовити широкий спектр діагностичних тестів і приладдя для проведення лабораторних досліджень, по найбільш оптимальною ціною. Мережа наших регіональних представництв охоплює всю територію України, тому доставка продукції виробляється в максимально короткі терміни.

Звертайтеся до нас, в компанію «Генезис» і купуйте вітчизняні лабораторні тести європейської якості за українською ціною.

 Електронна адреса: genesisSV@gmail.com

27501, Україна, м Світловодськ
вул. Єгорова, 41

Тел.

×