Оргкомітет

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Оргкомітет

Committee for Economic Development Комітет Економічного Розвитку є неприбутковою, безпартійною, бізнес-орієнтованою публічною організацією, яка надає глибоко вивчені аналізи та обґрунтовані вирішення найбільш актуальних на сьогодні питань. Дослідження Комітету Економічного розвитку будуються на чотирьох засадах: фінансове здоров'я, освіта, глобальна конкурентоспроможність та демократичні установи.

http://www.ced.org

 

The Conference Board Колегія З'їздів – це всесвітнє, незалежне бізнес-об'єднання та дослідницька організація, що працює у суспільних інтересах. Місія Колегії З'їздів є унікальною: надати провідним світовим організаціям практичні знання, необхідні для покращення продуктивності та служби суспільству.

http://www.conference-board.org

 
×