Победители

Отзывы

…это послужит хорошим стимулом на следующий год
Моторний Андрій Генадійович
Генеральный директор ЗАО ІнвестСтрой

Я всегда ставлю перед собой большие цели как руководитель. В этом году их удалось достичь. Спасибо «Звезде Качества» что отметили, это послужит хорошим стимулом на следующий год.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Победители

ПП"МАКСИМ П"
Ми любимо свою справу і впевнені, що наші солодощі ТМ «Аmelia» підкорять Ваші серця назавжди!
"Будівельна група (Lobster) ПАРК (Bebas Neue Bold). Надійні будинки для спокійного життя (Lobster) "
Якісні рішення і відчутний комфорт. Надійні будинки для спокійного життя, які послужать Вам і Вашим дітям
ТОВ «ЕУЛАЙФ ГРУП»
«ЕУЛАЙФ ГРУП» - Ваш надежный консультант в области страхования и финансового планирования.
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД (ТОВ)
Високий професіоналізм трудівників колективу, що поєднує в собі досвід ветеранів і енергію молоді, вміння по діловому працювати із замовниками, збереження ракетно-космічних технологій та впровадження нових умов і безпеки праці дозволяють по праву вважати НВП «ХАРТРОН-ПЛАНТ» одним з найкращих підприємств приладобудівної галузі України, яка була, є і буде локомотивом економічного розвитку нашої держави.
ТОВ АНТЕЙ
Антей забезпечує стабільність і професіоналізм в усіх аспектах діяльності. Команда унікальних професіоналів компанії Антей сприяють розвитку бізнесу по всій Україні.
ПВФ "ПРАКТИК"
Електронний документообіг це шлях до зеленого майбутнього нашої планети .
АТ "КРИСТАЛБАНК"
Ми цінуємо кожного клієнта, партнера та співробітника!
ГО "КСАУ"
Sensar компанія-забудовник
Єдиний Запорізький забудовник. 8 років на ринку нерухомості. 128 000 м2 в девелоперському портфелі. 37 160 м2 нерухомості будується. 4 проєкти наразі в роботі.
ПП "Иммуніт"
Кваліфіковані спеціалісти медичного центру «Іммуніт»більш ніж 17 років надають якісну медичну допомогу, при депресіях, неврозах, панічних атаках та залежності від алкоголю та інших психоактивних речовин.
ТОВ «Ферозіт»
Наша продукція визнана серед професіоналів, майстрів та споживачів.
КОНСОРЦІУМ „УКРІНДУСТРІЯ”
Главной целью деятельности Консорциума «Укриндустрия» является мобилизация производственных и трудовых ресурсов украинского машиностроительного комплекса, проектных и научных организаций для реализации на внешних рынках совместных проектов по строительству новых и реконструкции действующих объектов «под ключ»
ТОВ "ІНТТЕЛ ПЛЮС"
Підключившись до мережі інтернет від «ІнтТел», Ви зможете одночасно подорожувати, вчитися, розважатися і спілкуватися з усім світом, не виходячи з дому
ТОВ Борсан
І кожен день наша команда працює над покращенням рівня обслуговування і задоволенням потреб своїх клієнтів.
ТОВ "Константа Вага"
×