Нагороди

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Найкраще підприємство країни

Рейтингова програма "КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ" від Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості» адресована керівникам та всім фахівцям компаній, завдяки плідній роботі та професіоналізму змогли зміцнити економіку України.

Рейтинг свідчить про інвестиційну привабливість підприємств для інвесторів та банків, інформує партнерів про стан компаній.

Це результат копіткої роботи та заслужений авторитет в очах клієнтів, партнерів та конкурентів.

 

вручається компаніям-лідерам за значний внесок у розвиток економіки України.

 

вручається компаніям-лідерам за результатами рейтингових досліджень. Є підтвердженням здобутого статусу.

 

Вручається керівникам підприємств за вагомий внесок у розвиток економіки України. Є свідченням високого професіоналізму та кваліфікації. Керівники, відзначені нагородою – справжні лідери, які привели свою компанію до успіху.

 

вручаються 2 найкращим співробітникам компанії: за професіоналізм, видатні трудові досягнення та відданість своїй справі.

 

Право на використання графічного зображення «Зірка якості»™ для маркування продукції та послуг.

 
×