«СТУДІО МОДЕРНА»

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

«Студіо Модерна»

«Студіо Модерна» є однією з провідних багатоканальних компаній, яка спеціалізується на прямому продажу у Центральній і Східній Європі та охоплює понад 300 мільйонів споживачів у 19 країнах. Ми - єдина європейська багатоканальна компанія з власним виробництвом продукції, портфелем власних брендів, власними контакт-центрами та мультимедійною стратегією.

В Україні компанія «Студіо Модерна» успішно працює з 2004 року, розвиваючи власні бренди, такі як Дормео, Делімано та Ровус, а також активно залучаючи партнерів, розповсюджуючи їхню продукцію у межах торгової марки Топ Шоп.

В складні часи для нашої країни, ми завжди підтримували національних виробників і плануємо продовжувати дану стратегію надалі. На сьогодні товари бренду Дормео відшиваються в Україні і реалізуються через контакт-центри, оптових партнерів, маркетплейси та сайти dormeo.com.ua і topshoptv.com.ua.

Ми є клієнтоорієнтована компанія, яка зосереджена на подальшому розвитку мереж дистрибуції, відео-контенту, бренд-маркетингу та управління взаємовідносинами з клієнтами.

www.studio-moderna.com

×