Отзывы

…мы на верном пути!
Донцов Сергій Вікторович
Директор по якості, ТОВ «Юрия-Фарм»

Компания «Юрия-Фарм» – украинская компания. Сейчас мы активно работаем над развитием зарубежных рынков. Высокое качество продукции – это залог успеха в международном бизнесе. Мы гордимся наградой национального рейтинга «Звезда Качества», так как это еще раз доказывает, что мы на верном пути!

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

Українська енергетична біржа

  

ТОВ "Українська енергетична біржа" (УЕБ) заснована в 2010 році з метою створення організованого біржового ринку енергоресурсів в Україні і формування національних бенчмарков. Сьогодні УЕБ є лідером біржової торгівлі в Україні і єдиною централізованою платформою, де зосереджено найбільшу ліквідність і торгівлю усіма видами енергоресурсів.

Послуги. УЕБ проводить торги з використанням широкого спектру біржових технологій і інструментів. На біржі працює система гарантійного виконання угод і управління ризиками, забезпечується кліринг біржових угод. Торгівля здійснюється за такими енергетичними напрямками: електрична енергія (ринок двосторонніх договорів), природний газ, скраплений газ, нафтопродукти, нафта і газовий конденсат, вугільна продукція, необроблена деревина, сировина та інша продукція. Окремий напрямок діяльності - Prozorro.Sale. Державна служба геології та надр України проводить електронні аукціони з продажу дозволів на користування надрами в системі ProZorro. Продажі через майданчик УЕБ.

Основні результати діяльності. За останні п'ять років на майданчику УЕБ укладено понад 50 тис. угод, при цьому 100% угод завершилися повним виконанням зобов'язань сторін, а загальний обсяг продажів складає більше 280 млрд. грн. В даний час на УЕБ здійснюють торгівлю понад 3000 компаній учасників.

У біржових торгах беруть участь як невеликі учасники ринку, так і компанії міжнародного рівня, основні виробники та компанії, що займаються видобутком, найбільші світові трейдери і державні підприємства. Українська енергетична біржа допомагає учасникам ринку мінімізувати свої фінансові та ринкові ризики. Сьогодні УЕБ розвиває короткостроковий ринок природного газу, строковий ринок (деривативи).

УЕБ привертає кращі світові технології і практики на український ринок, щоб зробити його прозорим, конкурентним і ефективним. УЕБ є членом Europex (Асоціації європейських енергетичних бірж), Європейської Бізнес Асоціації, і Асоціації "Біржові і електронні майданчики".

Завданням УЕБ є встановлення прозорих цінових індикативів, які формуються ринковими конкурентними методами. Біржові котирування УЕБ стали визнаними органами влади і затребуваними ринком, вони публікуються українськими та міжнародними інформаційними агентствами.

Керівництво. Управління біржою здійснює Біржовий комітет, на чолі з Олексієм Дубовським. Виконавчий орган, представлений Генеральним директором, пост якого вже більше п'яти років займає Олександр Коваленко.

Ради секцій. Консультативно-дорадчий орган біржі, діє за напрямками "Природний газ", "Електрична енергія", "Нафта, нафтопродукти і скраплений газ". Створені з метою представлення інтересів учасників біржових торгів (аукціонів), а також інших учасників ринку енергоресурсів, з питань, пов'язаних з організацією торгівлі на біржі.

Офіційна адреса компанії: 01001, Україна, м Київ, вул. Хрещатик, 44, 4 пов.

Офіційний телефон компанії: +38 (044) 35-700-70

 

---

 
 

 

×