Українська енергетична біржа

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Українська енергетична біржа

  

ТОВ "Українська енергетична біржа" (УЕБ) заснована в 2010 році з метою створення організованого біржового ринку енергоресурсів в Україні і формування національних бенчмарков. Сьогодні УЕБ є лідером біржової торгівлі в Україні і єдиною централізованою платформою, де зосереджено найбільшу ліквідність і торгівлю усіма видами енергоресурсів.

Послуги. УЕБ проводить торги з використанням широкого спектру біржових технологій і інструментів. На біржі працює система гарантійного виконання угод і управління ризиками, забезпечується кліринг біржових угод. Торгівля здійснюється за такими енергетичними напрямками: електрична енергія (ринок двосторонніх договорів), природний газ, скраплений газ, нафтопродукти, нафта і газовий конденсат, вугільна продукція, необроблена деревина, сировина та інша продукція. Окремий напрямок діяльності - Prozorro.Sale. Державна служба геології та надр України проводить електронні аукціони з продажу дозволів на користування надрами в системі ProZorro. Продажі через майданчик УЕБ.

Основні результати діяльності. За останні п'ять років на майданчику УЕБ укладено понад 50 тис. угод, при цьому 100% угод завершилися повним виконанням зобов'язань сторін, а загальний обсяг продажів складає більше 280 млрд. грн. В даний час на УЕБ здійснюють торгівлю понад 3000 компаній учасників.

У біржових торгах беруть участь як невеликі учасники ринку, так і компанії міжнародного рівня, основні виробники та компанії, що займаються видобутком, найбільші світові трейдери і державні підприємства. Українська енергетична біржа допомагає учасникам ринку мінімізувати свої фінансові та ринкові ризики. Сьогодні УЕБ розвиває короткостроковий ринок природного газу, строковий ринок (деривативи).

УЕБ привертає кращі світові технології і практики на український ринок, щоб зробити його прозорим, конкурентним і ефективним. УЕБ є членом Europex (Асоціації європейських енергетичних бірж), Європейської Бізнес Асоціації, і Асоціації "Біржові і електронні майданчики".

Завданням УЕБ є встановлення прозорих цінових індикативів, які формуються ринковими конкурентними методами. Біржові котирування УЕБ стали визнаними органами влади і затребуваними ринком, вони публікуються українськими та міжнародними інформаційними агентствами.

Керівництво. Управління біржою здійснює Біржовий комітет, на чолі з Олексієм Дубовським. Виконавчий орган, представлений Генеральним директором, пост якого вже більше п'яти років займає Олександр Коваленко.

Ради секцій. Консультативно-дорадчий орган біржі, діє за напрямками "Природний газ", "Електрична енергія", "Нафта, нафтопродукти і скраплений газ". Створені з метою представлення інтересів учасників біржових торгів (аукціонів), а також інших учасників ринку енергоресурсів, з питань, пов'язаних з організацією торгівлі на біржі.

Офіційна адреса компанії: 01001, Україна, м Київ, вул. Хрещатик, 44, 4 пов.

Офіційний телефон компанії: +38 (044) 35-700-70

 

---

 
 

 

×