ТОВ "СПП ЛАНА"

Отзывы

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

Это служит мотивацией работать больше и лучше.
Куценко Андрій Сергійович
Директор ТОВ «Берегове»

Мы благодарны Национальному рейтингу качества товаров и услуг «Звезда Качества» за то, оценил наш труд. Замечательно, что существует такой рейтинг. Это служит мотивацией работать больше и лучше.

ТОВ "СПП ЛАНА"

ТОВ «СПП ЛАНА» - потужне сільськогосподарське підприємство європейського рівня Михайлівщини, гордість села Плодородне.

Відлік своєї діяльності ТОВ «СПП ЛАНА» розпочало 23 листопада 1993 р. Підприємство створено та стрімко розвивається трьома поколіннями родини Верещаг. (фото 0,1,2,3)

За чверть століття існування ООО «СПП ЛАНА» із розряду підприємства малого бізнесу піднялося на більш високий рівень, поповнивши ряди середнього бізнесу і ставши одним з провідних виробників і постачальників сільськогосподарської продукції південного сходу України. 

На сьогодення ООО «СПП ЛАНА» - підприємство з середньорічною чисельністю працівників у 95 осіб, площею ріллі більше ніж 2 тисячі  га,площею багаторічних насаджень близько 200 га. (фото 4)

Поточні напрямки діяльності ТОВ «СПП ЛАНА»:

  • Вирощування сільськогосподарської  продукції: зернових, технічних та олійних культур.

  • Садівництво та виноградарство.

  • Перероблення сільськогосподарської  продукції.

  • Надання послуг з міжнародних перевезень вантажів автомобільним автотранспортом.

Підприємство забезпечує повністю замкнутий цикл виробництва: від вирощування – до доставки до замовника!

 

            Рослинництво.

Використовуючи сучасні інноваційні технології культивування сільськогосподарських культур, ТОВ «СПП ЛАНА» стабільно забезпечує вирощування сільгосппродукції. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та олійних культур: озима пшениця, озимий та ярий ячмінь, просо, соняшник, канаркова трава, овес, льон, гірчиця. Якість виготовленої продукції відповідає найсуворішим вимогам як українських, так і зарубіжних споживачів. Продукція постачається замовникам країн Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Сербії, Хорватії, Австрії . (фото 5,6,7,8)

 

Плодівництво та виноградарство.

Розвиток галузі садівництва в господарстві розпочалося в 2005 році з закладки 10 га  яблуневого саду. Сьогодні – це близько 200 га насаджень яблунь, винограду, черешні, сливи, абрикосу. Садові насадження оновлюються, розширюються. У даний час закладається 10 га черешневого саду з крапельним зрошуванням. (фото 9,10,11,12)

Потреба в зрошенні зумовила власноруч збудувати систему краплинного зрошення та для забезпечення водою 5, 1 км магістрального трубопроводу з штучними водоймами для накопичення води місткістю 25 тис куб м.

Вирощена продукція садівництва зберігається в новозбудованих фруктосховищах з регульованим газовим середовищем місткістю близько 5 тис. тон. Дана технологія зберігання дає можливість зберігати плоди зі збереженням якісних показників терміном до 1 року.

В 2010 році збудовано цех з переробки продукції садівництва на сухофрукти потужністю 5 т за добу.

Використання розроблених технологій вирощування Інститутом зрошуваного садівництва ім. М Ф Сидоренка та Асоціацією садівництва Польщі дають змогу з року в рік нарощувати обсяги виробництва якісної продукції плодівництва та виноградарства. (фото 13)

Підприємство підтримує постійні зв’язки з інститутом рослинництва у м. Скерневіце, Польща, та має почесні нагороди цього закладу. (фото 14)

Досягнення галузі садівництва було оцінено державою званням «Агропідприємство року – 2012». 

 

Вантажні перевезення

Міжнародні автоперевезення – один з напрямків діяльності ТОВ «СПП ЛАНА». Якісний сервіс,оптимальне використання власних потужностей і відповідальний підхід до кожного етапу роботи – це аксіома підприємства, що робить її лідером транспортного ринку серед середніх підприємств в регіоні.  (фото 15,16,17)

З 1994р. ТОВ «СПП ЛАНА» є дійсним членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України. А ще  підприємство надає весь перелік митних послуг: забезпечення оперативного та своєчасного проходження всіх операцій, пов’язаних з оформленням вантажу.

Галузь перевезень дає можливість постачання власної сільгосппродукції споживачу як в Україну так і за кордон, що робить її конкурентоспроможною. 

 

ТОВ «СПП ЛАНА» не однократно відзначається як кращий експортер року, кращий перевізник року, переможець конкурсів «100 кращих товарів року».

У 2011 р. у конкурсі « Могутність краю» від Запорізької торгово–промислової палати та Запорізької обласної державної адміністрації ТОВ  «СПП ЛАНА» отримало відзнаку у номінації «За досягнення високих показників в аграрному виробництві». (фото 18,20,21)

У 2012 р. ТОВ «СПП ЛАНА» здобуло звання «Агропідприємство року»;

У 2017 р., директор ТОВ «СПП ЛАНА» Олексій Леонідович Верещага отримав почесне звання «Керівник року», а підприємство отримало почесну нагороду від Асамблеї ділових кіл України,- Диплом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» за виробництво високоякісної конкурентоспроможної експортної сільськогосподарської продукції та надання якісних послуг з міжнародних перевезень.

Орденами « За розбудову України» за видатні досягнення у сільському господарстві, спрямовані на розвиток економічної незалежності України були нагороджені робітники  підприємства – Штепа О.М., Сардак О.Б., Штепа А.М., Сидоренко Н.І.;  (фото 19)

 

І нині господарство ТОВ «СПП ЛАНА» потужно рухається вперед – до нових звершень. Команда «ланівців» - це амбіційні, націлені на результат професіонали, які дружньо працюють заради досягнення спільної мети. Для них не існує поняття: «складно», «не можемо», «не здійснимо». Вони ставлять мету і йдуть до неї командним духом та єдністю думок. 

Вони  активні люди! Вони люблять свою роботу! Вони успішні у своїй справі! Вони розвиваються!

Отдел логистики: 0 (6132)2-10-28, 95-2-21 

Отдел маркетинга: 0 (6132) 95-2-17

Отдел бухгалтерии: 0( 6132) 2-09-87

spp.lana93@gmail.com  

 

 

 

×