ТОВ "SANTAN"

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

SANTAN начал свою деятельность в 1997 году. За 23 года работы на рынке сантехники, компания заняла лидирующие позиции на рынке Украины и завоевала признание клиентов. Компания активно работает на рынке оптовых продаж, развила собственную дистрибьюторскую сеть по всей Украине, а также имеет 8 успешных работающих фирменных магазинов: 4 собственных и 4 партнерских, а также предлагает франчайзинговую модель бизнеса.

 

Ассортимент компании – около 10 тысяч наименований – разнообразен  по стилям, уровню цен, дизайнерским решениям и функциональности. Неизменно только высокое качество. Собственные склады позволяют поддерживать постоянный ассортимент, доступный в оперативном режиме.

https://santan.ua/

https://www.instagram.com/santekhnikasantan/

https://www.facebook.com/santan.santehnika/

×