ТОВ "АЛ-КО КОБЕР"

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Компанія AL-KO KOBER Group входить у склад об'єднання PRIMEPULSE.

PRIMEPULSE являє собою холдинг і групу компаній, в рамках якої, керуючи своїм капіталом із допомогою цифрових технологій та активної підприємницької діяльності, успішно працюють досвідчені засновники та управлінці компанії CANCOM SE, що входить до переліку TecDAX, а також сімейної корпорації AL-KO. До цієї конкурентноздатної мережі належать, крім інших,

компанії CANCOM, Stemmer Imaging і Steca Elektronik, які здійснюють свою діяльність на міжнародному рівні.

Група компаній PRIMEPULSE спеціалізується в таких галузях, як ІТ, візуальні технології, електроніка, е-бізнес, автомобільна промисловість, системи кондиціонування, садова техніка та нерухомість. PRIMEPULSE є інвестором, що використовує стратегію вартості, спрямовує свою діяльність на ціннісне інвестування капіталу із перспективою та виступає орієнтованим на майбутнє партнером для інших компаній та проектів у галузі нерухомості.

Штефан Кобер займає посаду Голови наглядової ради компанії AL-KO KOBER SE

Штефан Кобер змінює Раду директорів на Наглядову раду AL-KO KOBER SE. Як  майбутній Голова Наглядової ради стає наступником пана Клауса Вайнманна, який покидає Наглядову раду. Крім того, доктор Вольфганг Хергет призначається Головою правління AL-KO KOBER SE.

Кьотц, 27 червня 2018 р.- Група AL-KO KOBER продовжує свою стратегію зростання і, таким чином, дотримується послідовності змін у менеджменті. Штефан Кобер більше не буде генеральним директором компанії AL-KO, а переходить на посаду Голови Наглядової ради.

 

Холдинг PRIMEPULSE SE, що знаходиться в Мюнхені і заснований Штефаном Кобером, Клаусом Вайнманом, Раймондом Кобером, та до якого належить AL-KO KOBER, значною мірою інвестує в компанію, зосереджуючись на технологіях. Тут пан Кобер та пан Вайнманн об'єднують та розширюють свою підприємницьку діяльність та сфери впливу. Як частина PRIMEPULSE SE в Мюнхені, AL-KO є лідером холдингу та бере участь у динамічному розвитку об’єднаної компанії PRIMEPULSE.

Доктор Вольфганг Хергет був призначений членом Виконавчої ради AL-KO KOBER SE.

З 2013 року він, як президент та комерційний директор, є відповідальним за відділ AL-KO Gardentech.

Штефан Кобер, як новий Голова Наглядової ради компанії AL-KO KOBER SE, має намір постійно займатися розвитком Групи та активно супроводжувати майбутнє зростання бізнес-підрозділів компанії AL-KO. "На моїй новій посаді  я залишаюся тісно пов'язаним з групою AL-KO KOBER і з нетерпінням чекаю продовження успішного узгодження компанії з Виконавчим радою. Ми створили основу для Групи AL-KO KOBER, щоб вона була надійно оснащена як стратегічними, так і оперативними завданнями. Від імені Наглядової ради я бажаю, щоб наша Виконавча рада на чолі з Пітером Калтенштадлером, який стане головним виконавчим директором, і доктором Вольфгангом Херґетом зробила все можливе. Наглядова рада дякує колишньому Голові Клаусу Вайнману за цінні досягнення в інтересах Групи», - зазначає Штефан Кобер.

Стратегія AL-KO

Наш слоган «Якість для життя» відображає унікальний рівень якості продукції та сервісу» AL-KO. Основу для задоволення наших клієнтів створюють комфорт, радість та безпека. Нам вдалося створити необхідний для цього фундамент завдяки дотриманню корпоративних традицій впродовж восьми десятиліть.

Ми прагнемо більшого. Наша мета — покращити якість життя наших клієнтів, партнерів по бізнесу та працівників в усьому світі. А для покращення потрібен постійний прогрес. Ми розпізнаємо можливості, які відкривають перед нами глобалізовані ринки. Завдяки максимальній динамічності та гнучкості ми готові швидко використовувати їх, забезпечуючи надійний результат. Це і є основа, яка дозволяє нам створювати справжні інновації, що відповідають слогану «Якість для життя».

Телефон: +380 44 392 07 08

e-mail: info@al-ko.ua

Сайт:  www.al-ko.ua

×