Отзывы

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

...это признание заслуг трудового коллектива.
Пуске Валерия Кондратьева
Директор ТОВ «Велам»

Спасибо Рейтингу за внимание к компаниям, демонстрирующим позитивные результаты деятельности. Прежде всего, это признание заслуг трудового коллектива.

Компанія AL-KO KOBER Group входить у склад об'єднання PRIMEPULSE.

PRIMEPULSE являє собою холдинг і групу компаній, в рамках якої, керуючи своїм капіталом із допомогою цифрових технологій та активної підприємницької діяльності, успішно працюють досвідчені засновники та управлінці компанії CANCOM SE, що входить до переліку TecDAX, а також сімейної корпорації AL-KO. До цієї конкурентноздатної мережі належать, крім інших,

компанії CANCOM, Stemmer Imaging і Steca Elektronik, які здійснюють свою діяльність на міжнародному рівні.

Група компаній PRIMEPULSE спеціалізується в таких галузях, як ІТ, візуальні технології, електроніка, е-бізнес, автомобільна промисловість, системи кондиціонування, садова техніка та нерухомість. PRIMEPULSE є інвестором, що використовує стратегію вартості, спрямовує свою діяльність на ціннісне інвестування капіталу із перспективою та виступає орієнтованим на майбутнє партнером для інших компаній та проектів у галузі нерухомості.

Штефан Кобер займає посаду Голови наглядової ради компанії AL-KO KOBER SE

Штефан Кобер змінює Раду директорів на Наглядову раду AL-KO KOBER SE. Як  майбутній Голова Наглядової ради стає наступником пана Клауса Вайнманна, який покидає Наглядову раду. Крім того, доктор Вольфганг Хергет призначається Головою правління AL-KO KOBER SE.

Кьотц, 27 червня 2018 р.- Група AL-KO KOBER продовжує свою стратегію зростання і, таким чином, дотримується послідовності змін у менеджменті. Штефан Кобер більше не буде генеральним директором компанії AL-KO, а переходить на посаду Голови Наглядової ради.

 

Холдинг PRIMEPULSE SE, що знаходиться в Мюнхені і заснований Штефаном Кобером, Клаусом Вайнманом, Раймондом Кобером, та до якого належить AL-KO KOBER, значною мірою інвестує в компанію, зосереджуючись на технологіях. Тут пан Кобер та пан Вайнманн об'єднують та розширюють свою підприємницьку діяльність та сфери впливу. Як частина PRIMEPULSE SE в Мюнхені, AL-KO є лідером холдингу та бере участь у динамічному розвитку об’єднаної компанії PRIMEPULSE.

Доктор Вольфганг Хергет був призначений членом Виконавчої ради AL-KO KOBER SE.

З 2013 року він, як президент та комерційний директор, є відповідальним за відділ AL-KO Gardentech.

Штефан Кобер, як новий Голова Наглядової ради компанії AL-KO KOBER SE, має намір постійно займатися розвитком Групи та активно супроводжувати майбутнє зростання бізнес-підрозділів компанії AL-KO. "На моїй новій посаді  я залишаюся тісно пов'язаним з групою AL-KO KOBER і з нетерпінням чекаю продовження успішного узгодження компанії з Виконавчим радою. Ми створили основу для Групи AL-KO KOBER, щоб вона була надійно оснащена як стратегічними, так і оперативними завданнями. Від імені Наглядової ради я бажаю, щоб наша Виконавча рада на чолі з Пітером Калтенштадлером, який стане головним виконавчим директором, і доктором Вольфгангом Херґетом зробила все можливе. Наглядова рада дякує колишньому Голові Клаусу Вайнману за цінні досягнення в інтересах Групи», - зазначає Штефан Кобер.

Стратегія AL-KO

Наш слоган «Якість для життя» відображає унікальний рівень якості продукції та сервісу» AL-KO. Основу для задоволення наших клієнтів створюють комфорт, радість та безпека. Нам вдалося створити необхідний для цього фундамент завдяки дотриманню корпоративних традицій впродовж восьми десятиліть.

Ми прагнемо більшого. Наша мета — покращити якість життя наших клієнтів, партнерів по бізнесу та працівників в усьому світі. А для покращення потрібен постійний прогрес. Ми розпізнаємо можливості, які відкривають перед нами глобалізовані ринки. Завдяки максимальній динамічності та гнучкості ми готові швидко використовувати їх, забезпечуючи надійний результат. Це і є основа, яка дозволяє нам створювати справжні інновації, що відповідають слогану «Якість для життя».

Телефон: +380 44 392 07 08

e-mail: info@al-ko.ua

Сайт:  www.al-ko.ua

×