«Студіо Модерна»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

«Студіо Модерна»

«Студіо Модерна» є однією з провідних багатоканальних компаній, яка спеціалізується на прямому продажу у Центральній і Східній Європі та охоплює понад 300 мільйонів споживачів у 19 країнах. Ми - єдина європейська багатоканальна компанія з власним виробництвом продукції, портфелем власних брендів, власними контакт-центрами та мультимедійною стратегією.

В Україні компанія «Студіо Модерна» успішно працює з 2004 року, розвиваючи власні бренди, такі як Дормео, Делімано та Ровус, а також активно залучаючи партнерів, розповсюджуючи їхню продукцію у межах торгової марки Топ Шоп.

В складні часи для нашої країни, ми завжди підтримували національних виробників і плануємо продовжувати дану стратегію надалі. На сьогодні товари бренду Дормео відшиваються в Україні і реалізуються через контакт-центри, оптових партнерів, маркетплейси та сайти dormeo.com.ua і topshoptv.com.ua.

Ми є клієнтоорієнтована компанія, яка зосереджена на подальшому розвитку мереж дистрибуції, відео-контенту, бренд-маркетингу та управління взаємовідносинами з клієнтами.

www.studio-moderna.com

×