КНП "МЦМЛ" ММР

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня 

Обласна дитяча клінічна лікарня - це багатопрофільна спеціалізована дитяча клініка, яка є організаційно-методичним, науковим, медичним спеціалізованим центром Прикарпаття. Це заклад вищої акредитаційної категорії, який надає медичну допомогу дітям з найскладнішими патологічними станами і хворобами.

Івано-Франківській  обласній дитячій клінічній лікарнівже  55 років. Вона  була  створена 29 травня 1962 року наказом по Станіславському облздороввідділу за № 306-к  і відкрита на 300 ліжок.

Щорічно в клініці отримують стаціонарну допомогу понад 15 тис. дітей, половина з них – жителі сільської місцевості, а в  обласній дитячій консультативній поліклініці консультовано щороку  понад 80 тис. дітей  області. Спеціалізована медична допомога надається по 29 медичних  профілях. Сьогодні в колективі працюють 25 головних позаштатних спеціалістів Департаменту охорони здоровя облдержадміністрації, 5 заслужених лікарів України, 5 докторів і 16 кандидатів медичних наук.

На базі лікарні працюють кафедри Івано-Франківського національного медичного університету: педіатричні, дитячої неврології,отоларингології, хірургії, анестезіології , травматології та ортопедії. Тут навчаються педіатрії і студенти Івано-Франківського медичного коледжу. Лікарня з дня свого існування є закладом, де працювали видатні вчені, формувались медичні школи і традиції.

В лікарні функціонують сучасні 22 відділення та служби, 2 виїзні реанімаційні бригади, сучасний телемедичний центр та центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату.

З року в рік владою області приділяється велика увага лікарні. У 2016р. закуплено вкрай необхідне обладнання на суму 15 млн. грн. Проведено ремонтні роботи вартістю 800 тис. грн. Вже в цьому році відкрито нове відділення для реабілітації дітей з вадами слуху - центр реабілітації дітей з порушенням слуху і мови, придбано обладнання на 6 500 000 грн.

Проте тривалий час у клініці не проводились сучасні методи обстеження такі, як комп’ютерна томографія. Мрією колективу обласної дитячої клінічної лікарні було придбання комп’ютерного томографа, за допомогою якого можна обстежити будь-який орган. Комп’ютерна томографія дає можливість діагностувати захворювання на ранніх стадіях, наприклад, виявити пухлину невеликих розмірів, що піддається оперативному лікуванню, ділянки інсульту, гематоми, зміни в кровоносних судинах, переломи, міжхребцеві грижі, звужені ділянки спинномозкового каналу тощо. КТ робить зображення, завдяки якому здійснюється скан людини. Придбання такого апарату дає можливість круглодобово проводити обстеження хворим дітям в клініці. Протягом року обстеження на комп’ютерному томографі будуть потребувати близько 1000 дітей.

І нарешті здійснилась мрія нашого колективу. Обласна державна адміністрація та обласна рада виділили кошти на закупівлю комплексу обладнання для проведення комп’ютерної томографії та капітальний ремонт приміщення для його встановлення.  І в 2017р. придбано комп’ютерний томограф Astelion Advans TSX-034A, фірми TOSHIBA, вартістю 9 980 000 грн. Вартість капітального ремонту для дотримання умов безпечної експлуатації складає 1 469 647грн. Ремонтні роботи виконано ТОВ «МКБ Станіслав», керівник  Клюфінський Сергій.

Комп’ютерний томограф  має наступні параметри сканування: є багатозрізовий, спіральний, здійснює 16 зрізів за один оберт, максимальне поле сканування більше 500 мм. Програмне забезпечення дозволяє отримувати багатопланарну реконструкцію, повний набір тривимірних реконструкцій. Апарат укомплектований автоматичним інжектором для введення контрастної речовини, принтером друку плівки, багатофункціональною робочою станцією для обробки зображень з можливістю архівування, запису і перегляду будь-яких носіїв інформації в форматі DICOM.

 

×