КНП "МЦМЛ" ММР

Отзывы

Поэтический отзыв
Токарев Валерий Филиппович
Генеральний директор Частной школи художественно-естетичного профиля "Костанди"

Во время сложных потрясений Национальный рейтинг жив! Мы ж очень рады, вне сомнений, Благодарить ваш коллектив!

За то, что в элегантном стиле С крутым дизайном у наград Вы нашу школу наградили «Звездою качества» - виват!

Дипломы с уникальным вкусом, С особым цветовым теплом В эстетике с огромным плюсом Нас удивили поделом!

Вы помогли нам ненароком, Наградами нас оценив, Сказав таким рекламным блоком… Который без альтернатив! Являясь школой элитарной Под впечатленьем от наград Добавим мы элементарно Ещё «Гран-при» в победный ряд!

Спасибо Вам за все награды, За стимул, действенность программ Участвовать в них будем рады, И за восторг спасибо вам!!!

P.S. И мы желаем вам умело Успехи яркие ценить И, чтоб святое ваше дело Бог с Ангелом могли хранить!

С уважением, Валерий Токарев

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня 

Обласна дитяча клінічна лікарня - це багатопрофільна спеціалізована дитяча клініка, яка є організаційно-методичним, науковим, медичним спеціалізованим центром Прикарпаття. Це заклад вищої акредитаційної категорії, який надає медичну допомогу дітям з найскладнішими патологічними станами і хворобами.

Івано-Франківській  обласній дитячій клінічній лікарнівже  55 років. Вона  була  створена 29 травня 1962 року наказом по Станіславському облздороввідділу за № 306-к  і відкрита на 300 ліжок.

Щорічно в клініці отримують стаціонарну допомогу понад 15 тис. дітей, половина з них – жителі сільської місцевості, а в  обласній дитячій консультативній поліклініці консультовано щороку  понад 80 тис. дітей  області. Спеціалізована медична допомога надається по 29 медичних  профілях. Сьогодні в колективі працюють 25 головних позаштатних спеціалістів Департаменту охорони здоровя облдержадміністрації, 5 заслужених лікарів України, 5 докторів і 16 кандидатів медичних наук.

На базі лікарні працюють кафедри Івано-Франківського національного медичного університету: педіатричні, дитячої неврології,отоларингології, хірургії, анестезіології , травматології та ортопедії. Тут навчаються педіатрії і студенти Івано-Франківського медичного коледжу. Лікарня з дня свого існування є закладом, де працювали видатні вчені, формувались медичні школи і традиції.

В лікарні функціонують сучасні 22 відділення та служби, 2 виїзні реанімаційні бригади, сучасний телемедичний центр та центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату.

З року в рік владою області приділяється велика увага лікарні. У 2016р. закуплено вкрай необхідне обладнання на суму 15 млн. грн. Проведено ремонтні роботи вартістю 800 тис. грн. Вже в цьому році відкрито нове відділення для реабілітації дітей з вадами слуху - центр реабілітації дітей з порушенням слуху і мови, придбано обладнання на 6 500 000 грн.

Проте тривалий час у клініці не проводились сучасні методи обстеження такі, як комп’ютерна томографія. Мрією колективу обласної дитячої клінічної лікарні було придбання комп’ютерного томографа, за допомогою якого можна обстежити будь-який орган. Комп’ютерна томографія дає можливість діагностувати захворювання на ранніх стадіях, наприклад, виявити пухлину невеликих розмірів, що піддається оперативному лікуванню, ділянки інсульту, гематоми, зміни в кровоносних судинах, переломи, міжхребцеві грижі, звужені ділянки спинномозкового каналу тощо. КТ робить зображення, завдяки якому здійснюється скан людини. Придбання такого апарату дає можливість круглодобово проводити обстеження хворим дітям в клініці. Протягом року обстеження на комп’ютерному томографі будуть потребувати близько 1000 дітей.

І нарешті здійснилась мрія нашого колективу. Обласна державна адміністрація та обласна рада виділили кошти на закупівлю комплексу обладнання для проведення комп’ютерної томографії та капітальний ремонт приміщення для його встановлення.  І в 2017р. придбано комп’ютерний томограф Astelion Advans TSX-034A, фірми TOSHIBA, вартістю 9 980 000 грн. Вартість капітального ремонту для дотримання умов безпечної експлуатації складає 1 469 647грн. Ремонтні роботи виконано ТОВ «МКБ Станіслав», керівник  Клюфінський Сергій.

Комп’ютерний томограф  має наступні параметри сканування: є багатозрізовий, спіральний, здійснює 16 зрізів за один оберт, максимальне поле сканування більше 500 мм. Програмне забезпечення дозволяє отримувати багатопланарну реконструкцію, повний набір тривимірних реконструкцій. Апарат укомплектований автоматичним інжектором для введення контрастної речовини, принтером друку плівки, багатофункціональною робочою станцією для обробки зображень з можливістю архівування, запису і перегляду будь-яких носіїв інформації в форматі DICOM.

 

×