Отзывы

НЕ СТОИМ НА МЕСТЕ, НЕ СМОТРЯ НА СИТУАЦИЮ В МИРЕ
Довгальська Ганна
Голова Правління АТ «Юнекс Банк»

Благодарны, что наша работа стала отмеченной «Звездой качества». Значит наши амбициозные планы уже работают. Мы не стоим на месте, не смотря на ситуацию в мире: за этот год не только подтвердили свою стабильность в работе с бизнесами, но и набрали обороты в развитии розничных услуг. Стремимся к большему.

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования.
Тишечко Виталий Владимирович
Директор ОДО "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования. Это сложный и тернистый путь, но уверен, что достойный уровень сервиса и открытость перед клиентами и партнерами – это залог успеха. Мы гордимся наградой Национального рейтинга «Звезда качества», т.к. это еще раз доказывает, что мы движемся в правильном направлении.

Фабрика KORFAD - молоде українське підприємство повного циклу, яке займається виробництвом збірних, щитових міжкімнатних дверей, використовуючи захисно-декоративне покриття Sincrolam (Італія), PET та поліпропілен (Японія).

З моменту появи першого фірмового магазину, продукція компанії стала популярною не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Ми виготовляємо двері з використанням новітнього європейського обладнання, передових технологій, високоякісних оздоблювальних матеріалів, що обумовлює бездоганну якість і при цьому доступну ціну виробленої продукції. Всі етапи створення продукції вивірені, доведені до автоматизму і проходять суворий багаторівневий контроль, тому до кінцевого споживача надходять вироби першокласної якості. Вся продукція відзначена сертифікатом ISO 9001, який підтверджує її надійність і тривалість експлуатації.

Виробничі потужності розташовані на півночі України, в місті Корюківка, Чернігівської області, на території, загальною площею 35000 кв. м.

У модельному ряді Фабрики представлені більш ніж 4300 варіацій дверей, які об'єднані в 140 моделей з 29 різнопланових колекцій. Також, асортимент продукції розширено за рахунок торгових марок - ТМ «LEADOR» і ТМ «DARUMI». Таким чином, зараз в асортименті представлено близько 60 приголомшливих декорів для будь-яких інтер'єрів і приміщень, в різних цінових категоріях, починаючи з економ-сегмента і закінчуючи преміум-сегментом.

Купуючи двері ТМ «KORFAD» Ви самі створюєте затишок без будь-яких обмежень.

Ми безмежно вдячні нашим покупцям і партнерам за довіру і впевнені, що кращим визнанням нашої роботи є вдячність кожного клієнта за досягнутий результат.

 

www.korfad.com.ua

×