Фабрика KORFAD

Отзывы

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Фабрика KORFAD - молоде українське підприємство повного циклу, яке займається виробництвом збірних, щитових міжкімнатних дверей, використовуючи захисно-декоративне покриття Sincrolam (Італія), PET та поліпропілен (Японія).

З моменту появи першого фірмового магазину, продукція компанії стала популярною не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Ми виготовляємо двері з використанням новітнього європейського обладнання, передових технологій, високоякісних оздоблювальних матеріалів, що обумовлює бездоганну якість і при цьому доступну ціну виробленої продукції. Всі етапи створення продукції вивірені, доведені до автоматизму і проходять суворий багаторівневий контроль, тому до кінцевого споживача надходять вироби першокласної якості. Вся продукція відзначена сертифікатом ISO 9001, який підтверджує її надійність і тривалість експлуатації.

Виробничі потужності розташовані на півночі України, в місті Корюківка, Чернігівської області, на території, загальною площею 35000 кв. м.

У модельному ряді Фабрики представлені більш ніж 4300 варіацій дверей, які об'єднані в 140 моделей з 29 різнопланових колекцій. Також, асортимент продукції розширено за рахунок торгових марок - ТМ «LEADOR» і ТМ «DARUMI». Таким чином, зараз в асортименті представлено близько 60 приголомшливих декорів для будь-яких інтер'єрів і приміщень, в різних цінових категоріях, починаючи з економ-сегмента і закінчуючи преміум-сегментом.

Купуючи двері ТМ «KORFAD» Ви самі створюєте затишок без будь-яких обмежень.

Ми безмежно вдячні нашим покупцям і партнерам за довіру і впевнені, що кращим визнанням нашої роботи є вдячність кожного клієнта за досягнутий результат.

 

www.korfad.com.ua

×