Фабрика KORFAD

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Фабрика KORFAD - молоде українське підприємство повного циклу, яке займається виробництвом збірних, щитових міжкімнатних дверей, використовуючи захисно-декоративне покриття Sincrolam (Італія), PET та поліпропілен (Японія).

З моменту появи першого фірмового магазину, продукція компанії стала популярною не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Ми виготовляємо двері з використанням новітнього європейського обладнання, передових технологій, високоякісних оздоблювальних матеріалів, що обумовлює бездоганну якість і при цьому доступну ціну виробленої продукції. Всі етапи створення продукції вивірені, доведені до автоматизму і проходять суворий багаторівневий контроль, тому до кінцевого споживача надходять вироби першокласної якості. Вся продукція відзначена сертифікатом ISO 9001, який підтверджує її надійність і тривалість експлуатації.

Виробничі потужності розташовані на півночі України, в місті Корюківка, Чернігівської області, на території, загальною площею 35000 кв. м.

У модельному ряді Фабрики представлені більш ніж 4300 варіацій дверей, які об'єднані в 140 моделей з 29 різнопланових колекцій. Також, асортимент продукції розширено за рахунок торгових марок - ТМ «LEADOR» і ТМ «DARUMI». Таким чином, зараз в асортименті представлено близько 60 приголомшливих декорів для будь-яких інтер'єрів і приміщень, в різних цінових категоріях, починаючи з економ-сегмента і закінчуючи преміум-сегментом.

Купуючи двері ТМ «KORFAD» Ви самі створюєте затишок без будь-яких обмежень.

Ми безмежно вдячні нашим покупцям і партнерам за довіру і впевнені, що кращим визнанням нашої роботи є вдячність кожного клієнта за досягнутий результат.

 

www.korfad.com.ua

×