ТОВ "ВАВ Синергія"

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ТОВ "ВАВ Синергія"

 

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ
Ми працюємо для того, щоб українці та громадяни країн Східної Європи законно працювали за кордоном, стабільно заробляли та були впевненими у завтрашньому дні.
А власники компаній та роботодавці країн ЄС займались розвитком свого бізнесу, вигідно і законно наймали персонал та не відволікались на рутинні кадрові питання.
Географія нашої роботи постійно розширюється, тому далі більше...
Наша унікальність у тому, що ми вирішуємо всі питання послуг і для людей, які шукають
роботу в Європі, і для роботодавців.
Заснування компанії. Підписано перший договір з німецькою компанією. В компанії працювало всього декілька менеджерів.

Розпочали надавати послуги з виготовлення документів, завдяки яким люди могли офіційно працювати за кордоном.

Займаємо місце та повноцінно ведемо роботу на ринку працевлаштування за кордоном. Залучаємо роботодавців, підписуємо договори про співпрацю, рекрутуємо та оформляємо персонал на роботу до них.

Новий рівень стрімкого росту та високі результати. Удосконалюємо процеси всередині компанії, удосконалюємо якість послуг. Також у цей рік відбулось заснування благодійного фонду “ВАВ Краще майбутнє”.
Розвиток і процвітання. В період карантину COVID-19 продовжуємо працювати, залучаємо на роботу нових менеджерів. Після карантину компанія збільшується.

Запроваджуємо процес автоматизації. Формуємо додаткові відділи.

Отримали статус найкращих експертів у сфері працевлаштування за кордоном від аналітичного центру "Вибір країни" та стали лідерами в щорічному рейтингу успішних компаній “Ukrainian Business Award”. Допомагали українцям, які через війну виїхали в Європу.

Початок 2023 – продовження зростання компанії, відкриття нових відділів та напрямків роботи.
https://vavsynergy.com

 

×