ТОВ «ТРІМЕН»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВ «ТРІМЕН»

 

Історія компанії ТРІМЕН бере початок у 2007 році. Ядром підприємства стала група інженерів, які мали колосальний досвід у створенні комплексних систем безпеки підприємств приватного та державного сектору. Серед клієнтів компанії були великі агрохолдинги та підприємства з розгалуженою інфраструктурою. Системи, впроваджені ТРІМЕН, вирізнялись на ринку більш високим технологічним рівнем, унікальністю та глобальною інтеграцією.

 

У 2012 році інженерні проєкти, пов’язані з військово-промисловим комплексом, стають основним напрямком ТРІМЕН. Компанія набуває досвід модернізації навігаційних приладів у військовій авіації, а також переоснащує прилади орієнтації та прицілювання для наземної бронетехніки всього спектру. З початком активних бойових дії на Сході України, у 2014, потреби у переоснащенні армії істотно зросли, що вплинуло на визначення основного пріоритету ТРІМЕН.

https://trimen.com.ua/ua/

 

×