ТОВ «СКВИРАТЕКС»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВ «СКВИРАТЕКС»

    Історія розвитку нашого підприємства почалася ще 1940 року, це була Сквирська швейна фабрика, де виготовляли різний спеціальний одяг для робітників.

   У Велику Вітчизняну війну з 1941 по 1945рр. швейна фабрика шила військовий одяг, для солдатів, які брали участь у бойових діях у період війни.

    З 2000 року – швейну фабрику реорганізовано у самостійне швейне підприємство ТОВ «СКВІРАТЕКС».

ТОВ «СКВІРАТЕКС» - це сучасне підприємство, яке постійно працює над удосконаленням техніко-технологічної бази виробництва, підвищенням кваліфікації працівників, формуванням корпоративної культури, впровадженням інноваційних практик менеджменту та прагне відповідати стандартам Міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу (BSCI), в рамках якої основна увага приділяється таким сферам, як соціальна відповідальність, безпека на робочому місці та захист робочої сили, тобто ключовим вимогам європейських покупців.

    З початку воєнних дій на території України 2022 року підприємство ТОВ «Сквиратекс» не зупиняло своєї діяльності, та працює безперебійно. Ми змогли успішно завершити всі замовлення, які були підписані з іноземними замовниками та відправити готову продукцію за кордон, не нарушивши при цьому термінів постачання.

Наразі наше підприємство нарощує темпи з пошиття військового форменного одягу для Збройних сил України, шляхом збільшення кількості швачок та автоматизації виробництва.

 

×