ТОВ «СКВИРАТЕКС»

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ТОВ «СКВИРАТЕКС»

    Історія розвитку нашого підприємства почалася ще 1940 року, це була Сквирська швейна фабрика, де виготовляли різний спеціальний одяг для робітників.

   У Велику Вітчизняну війну з 1941 по 1945рр. швейна фабрика шила військовий одяг, для солдатів, які брали участь у бойових діях у період війни.

    З 2000 року – швейну фабрику реорганізовано у самостійне швейне підприємство ТОВ «СКВІРАТЕКС».

ТОВ «СКВІРАТЕКС» - це сучасне підприємство, яке постійно працює над удосконаленням техніко-технологічної бази виробництва, підвищенням кваліфікації працівників, формуванням корпоративної культури, впровадженням інноваційних практик менеджменту та прагне відповідати стандартам Міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу (BSCI), в рамках якої основна увага приділяється таким сферам, як соціальна відповідальність, безпека на робочому місці та захист робочої сили, тобто ключовим вимогам європейських покупців.

    З початку воєнних дій на території України 2022 року підприємство ТОВ «Сквиратекс» не зупиняло своєї діяльності, та працює безперебійно. Ми змогли успішно завершити всі замовлення, які були підписані з іноземними замовниками та відправити готову продукцію за кордон, не нарушивши при цьому термінів постачання.

Наразі наше підприємство нарощує темпи з пошиття військового форменного одягу для Збройних сил України, шляхом збільшення кількості швачок та автоматизації виробництва.

 

×