ТОВ «Сіті Доктор»

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ТОВ «Сіті Доктор»

«CITI ДОКТОР» – новий концепт для приватної медицини в Україні. Медичний центр реалізовано як хірургічний центр повного циклу, він має суперсучасний операційний блокінтенсивну терапіюцілодобовий стаціонарреабілітацію та діагностику — все під одним дахом.

Медичний центр CitiDoctor отримав акредитаційний сертифікат і першу категорію від Міністерства охорони здоров’я України №014908.

Клініка об’єднала кращих фахівців з найбільш затребуваних напрямків хірургії.

Уся хірургія в нашому центрі – це малоінвазивні втручання з використанням сучасних технологій, таких як 3D-моделювання результату пластичних операцій, апарату для зварювання живих тканин серії ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД®, хірургічна лапароскопічна стійка Stryker Laparoscopy Tower, радіохвильовий хірургічний генератор Сургітрон™ EMC.

Сьогодні в медичному центрі CitiDoctor представлено високотехнологічні методи хірургії в областях ЛОР-хірургії та відновлення слухуабдомінальної малоінвазивної хірургіїортопедії та спортивої травматології, спінальної нейрохірургії, гінекологіїпластичної хірургіїендокринної хірургіїсудинної хірургіїгематологіїхіміотерапії та онкохірургії.

Багато сучасних операцій вимагають особливих умов операційного блоку  повної стерильності, особливих технологій очищення повітря. Все це ми реалізували у нашій новій клініці, що ми побудували для майбутнього. Три операційних блоки, обладнані ламінарними потоками, дозволяють проводити операції в умовах ідеальної стерильності.

Сучасна хірургія часто вимагає об’єднання зусиль найкращих хірургів на стику різних напрямків. Команда досвідчених хірургів та сучасне дороговартісне обладнання дозволяють нам успішно вирішувати складні мультидисциплінарні проблеми.

Діагностика в клініці CitiDoctor. Для зручності пацієнтів в будівлі центру зосереджено усю необхідну діагностику для постановки та уточнення діагнозу – власна лабораторія, УЗД нового покоління (Samsung Medison H60), відеоендоскопічна стійка Olympus Exera II CV-180, а для МРТ-досліджень залучено авторитетного партнера М24, розташованого у нашій будівлі.

Операційний блок клініки CitiDoctor обладнано циклом потужної стерилізаційної служби та унікальною системою очищення повітря, що в комплексі створює максимальний рівень стерильності та безпеки.

Службу реанімації та анестезії обладнано сучасним устаткуванням, заходи здійснюються командою досвідчених лікарів. Це дозволяє нам проводити найскладніші операції.

Кімнати перебування розташовані в просторих денному та цілодобовому стаціонарах. В основі їх роботи  персональна увага до кожного пацієнта. Палати обладнано спеціальними функціональними ліжками, телевізорами, санітарною зоною, мають Wi-Fi та комфортний особистий простір. Ми надаємо дієтичне меню для пацієнтів з особливими нормами раціону, а також різноманітну ресторанну кухню на вибір.

Реабілітація пацієнта проводиться із залученням команди спеціалізованого реабілітаційного центру, що допоможе швидко відновитися після операції, у тому числі з використанням обладнання для фізіотерапії BTL.

Ми орієнтовані на результат.

Стиль нашої роботи  відкрита взаємодія із нашими пацієнтами на основі довіри та взаємоповаги.  В пріоритеті у команди точна та швидка діагностика, безпека пацієнта і своєчасне лікування.

Наша сильна сторона  сучасне обладнання, нові технології лікування, малоінвазивна хірургія, комфортна та швидка реабілітація.

Наша місія  боротьба за життя та здоров’я наших пацієнтів.

І в цьому ми проявимо лицарський характер!

Наша сила у нашому досвіді, наша шляхетність  у нашій чесності, наш успіх  у нашій вірі та знаннях.

Ми готові захищати вас від хвороб. Наша спільна мета  ваше здоров’я.

Пацієнт понад усе: ведемо боротьбу за ваше здоров’я без компромісів!ТОВ «Сіті Доктор»

  • Юридична адреса: м. Київ, просп. Степана Бандери, буд. 17/1
  • Місце провадження діяльності: м. Київ, просп. Степана Бандери, буд. 17/1
  • E-mail: callcenter@citidoctor.ua
  • Інтернет-сайт: https://citidoctor.ua/

 

×