ТОВ «ПОЛІГРАФІСТ-3»

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВ «ПОЛІГРАФІСТ-3»

 

Досвід виготовлення картонної кольорової упаковки з 1999 року.

 

• Упаковка з мікрогофрокартону;

• Упаковка для харчових продуктів (кондитерська, святкова, фаст-фуд, виготовлення тортової упаковки);

• Упаковка промислова (текстиль та взуття, косметика та медичні засоби, прилади та товари).

 

Ми виробляємо повний цикл, починаючи з проектування упаковки та професійного дизайну, закінчуючи доставкою вам готової продукції. У нашій власності 3300 кв. загальної площі, на якій розташовані складські, виробничі та офісні приміщення, кольорову картонну упаковку, ми виготовляємо з 1999 року. На сьогоднішній день на ринку поліграфічних послуг присутня велика кількість посередників та агенцій, ми всіх запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.

 

Наш колектив – це команда професіоналів: дизайнери, конструктори, друкарі, інженери, технологи та інші працівники з багаторічним досвідом.

https://poligrafist.com/

×