ТОВ «ЛАЯН ВІННЕР»

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

ТОВ «ЛАЯН ВІННЕР»

Основною діяльністю ТОВ “Лаян Віннер” є робота Медичного центру ім. Архієпископа Святителя Луки Кримського, який створений 01 липня 2009 року для здійснення медичної практики. Медичний центр впевнено зайняв свою нішу та підтвердив свою мету – надавати якісні та кваліфіковані послуги у сфері медицини.

Медичний центр постійно розвивається, відкриває нові філії та впроваджує у своїй діяльності нові методики. На сьогоднішній день медичний центр надає широкий спектр послуг від проходження медичних оглядів та діагностики захворювань – до можливості диспансеризації та амбулаторного лікування у денному стаціонарі клініки.

У структурі центру функціонують власні клініко-даігностична, бактеріологічна та споживчі лабораторії, які гарантують достовірність та якість проведення досліджень.

“Лаян Віннер” є багатопрофільним медичним закладом нового покоління. Медичний центр надає послуги клієнтам усієї України та підтверджує статус лідера у своїй галузі. Наша політика – це ПРОФЕСІЙНІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ДУХОВНІСТЬ !
https://lionwinner.com.ua/

 

×