ТОВ «ЕЛЕВАТОРСПЕЦСЕРВІС»

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

ТОВ «ЕЛЕВАТОРСПЕЦСЕРВІС»

 

ТОВ «ЕЛЕВАТОРСПЕЦСЕРВІС» працює на ринку постачання і виробництва спеціалізованого елеваторного обладнання. Не дивлячись на молодий вік нашої компанії і конкуренцію, ми прагнемо пропонувати найкращі умови співпраці, прийнятні ціни. Колектив компанії володіє великим практичним досвідом комплексного оснащення виробництв.
Принципи, якими керується ТОВ «ЕЛЕВАТОРСПЕЦСЕРВІС»,
це — індивідуальний підхід, максимальний облік побажань замовника.
Наша компанія також займається обслуговуванням ХПП, елеваторів, КХП, і т. п. підприємств. Проводимо капітальний, поточний ремонт, модернізацію, автоматизацію елеваторного обладнання. А зокрема заміна будь-яких вузлів, відновлення зношених деталей, заміна приводів на менш енергоємні і т. д...

 

Більш докладний список продукції можна отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами по електронній пошті або по телефону:

 

E-mail: ess1111@ukr.net

 

Тел. 095-931-06-78 Володимир

 

068-742-17-22 Сергій Детальніше: https://elevatorservis.prom.ua/ua/about_us

 

×