ТОВ «БМК «АТЛАНТ»

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Українська компанiя, чия фiлософiя ведення бiзнесу поєднує відповідність сучасним європейським стандартам будiвництва та дотриманню етики ділових відносин.

 
 
Стартувавши, наша компанія, зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва нерухомості, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала нерухомість кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.
 
За цей час ми здобули репутацiю надiйного забудовника, сформували високопрофесiйну команду, маємо в своєму багажі конкурентоспроможний портфель iнструментiв i рiшень. I, звичайно ж, виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомiсть.
Ми дбаємо про інтереси наших клієнтів ще на етапі вибору місця під забудову. В наших проектах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку, дитячі майданчики.
 
На даний час у м. Полтава по вул. Європейська, 183 триває масштабне будівництво житлового комплексу «Європейський», проект якого розроблений з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030», в рамках проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні».
 
Наша компанiя і надалі має намір брати участь в соціально - важливих для міста Полтави заходах та продовжувати втiлювати в життя аналогiчнi проекти.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті 
 
 
 
 

 

×