Отзывы

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Это служит мотивацией работать больше и лучше.
Куценко Андрій Сергійович
Директор ТОВ «Берегове»

Мы благодарны Национальному рейтингу качества товаров и услуг «Звезда Качества» за то, оценил наш труд. Замечательно, что существует такой рейтинг. Это служит мотивацией работать больше и лучше.

Українська компанiя, чия фiлософiя ведення бiзнесу поєднує відповідність сучасним європейським стандартам будiвництва та дотриманню етики ділових відносин.

 
 
Стартувавши, наша компанія, зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва нерухомості, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала нерухомість кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.
 
За цей час ми здобули репутацiю надiйного забудовника, сформували високопрофесiйну команду, маємо в своєму багажі конкурентоспроможний портфель iнструментiв i рiшень. I, звичайно ж, виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомiсть.
Ми дбаємо про інтереси наших клієнтів ще на етапі вибору місця під забудову. В наших проектах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку, дитячі майданчики.
 
На даний час у м. Полтава по вул. Європейська, 183 триває масштабне будівництво житлового комплексу «Європейський», проект якого розроблений з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030», в рамках проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні».
 
Наша компанiя і надалі має намір брати участь в соціально - важливих для міста Полтави заходах та продовжувати втiлювати в життя аналогiчнi проекти.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті 
 
 
 
 

 

×