ТОВ «АГРОФІРМА „МАЯК“»

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

ТОВ «АГРОФІРМА „МАЯК“»

ФІРМА МАЯК — виробник натуральних продуктів харчування, які є корисними та безпечними для здоров’я людини.

Ціль: Побудувати культуру здорового харчування у суспільстві!

Задум: Контролюючи кожен етап, вирощувати та переробляти продукцію рослинництва, реалізовувати її оптовим клієнтам та використовувати для годування власного тваринництва. На власних фермах виробляти молоко та реалізовувати його оптовим клієнтам. Продукти рослинництва і тваринництва направляти на власні підприємства по виробництву натуральних продуктів харчуванням за стандартами Компанії. Вироблені натуральні продукти харчування першочергово направляти ексклюзивному партнеру ДП “Торговий Дім “Маяк” для роздрібної торгівлі в продуктовій родині РІДНЕ СЕЛО та іншим партнерам Компанії

Ми гарантуємо якість і натуральність продукції!

 

 

×