ТОВ «ІНФО»

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

ТОВ «ІНФО»

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФО» створено у 1992 року, як керуюча компанія щодо впровадження науково-технічних проєктів нафтогазової промисловості, інжинірінгу обладнання для видобутку і транспортуванню газу.
ТОВ «ІНФО» є одним із провідних підприємств в Сумській області у сфері газотурбобудування, яка відноситься до однієї з найбільш наукомістких галузей енергетичного машинобудування.

 

 

×