Страхова компанія «НАДІЙНА»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Страхова компанія «НАДІЙНА» є активним учасником страхового ринку з 2006 року. Страхова компанія має 12 ліцензій на добровільні та обов’язкові види страхування. Основними напрямками в страхуванні є страхування транспорту та майна. В своїй діяльності компанія завжди дотримується принципу: швидка страхова виплата в повному обсязі. Страхова компанія повною мірою виправдовує свою назву, що підтверджує той факт, що за весь період свого існування відносно ПрАТ «СК «НАДІЙНА» регулятору не було подано жодної скарги від невдоволених клієнтів. 

Мы предлагаем все виды страховых услуг:

  • КАСКО (страхования наземного транспорта)
  • ОСАГО (страхование ответственности водителей)
  • страхование имущества (квартиры, дома, товары)
  • страхование здоровья
  • страхование от несчастных случаев
  • страхование грузоперевозок
  • туристическое страхование и многое другое.
 
×