Sensar компанія-забудовник

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Sensar компанія-забудовник

Sensar компанія-забудовник

Єдиний Запорізький забудовник SENSAR

 

Лише 3 роки забудовник Sensar активно розбудовує Запоріжжя. Але з того моменту, як компанія за це взялася, ЗМІ не перестають говорити про її успіхи та нові проєкти. За ці роки Sensar впевнено здобув для себе репутацію надійного забудовника.

 

УСПІХ КОМПАНІЇ-ЗАБУДОВНИКА SENSAR

 

Молода та професійна команда на чолі зі своїм генеральним директором Марком Марченком не боїться амбітних цілей. Щодня вони горять ідеєю — змінювати Запоріжжя на краще. Саме тому цей рік позначився великою кількістю проєктів

 

 

 

 

 

ЖК Comfort City

 

Перший проєкт забудовника, що вразив усіх запоріжців. Він зламав усі стереотипи будівництва у місті, бо був введений в експлуатацію достроково. 220 квартир і 113 паркомісць збудували за 2 роки та 4 місяці. При цьому така швидкість не вплинула на якість: забудовник реалізував усе те, що анонсував на початку будівництва. Мешканці Comfort City вже живуть у своїх теплих квартирах з індивідуальним опаленням та насолоджуються затишком і безпекою на власній закритій території з відеоспостереженням, а також мають усе необхідне для життя, завдяки розвиненій інфраструктурі.

 

ЖК Kvartal

 

Ще один проєкт від Sensar, що будується шаленими темпами у центрі міста. Наразі ведеться активне будівництво житлового комплексу KVARTAL. Усі 3 секції будинку плануються побудувати у четвертому кварталі 2022 року. Це 155 квартир з базовим ремонтом та індивідуальним газовим опаленням, більшість з яких – з видом на Дніпро.

 

Клубний квартал Атмосфера

 

У вересні цього року розпочалось будівництво унікального для Запоріжжя об’єкту з абсолютно новою концепцією. Його презентація викликала справжній фурор серед запоріжців. Клубний квартал Атмосфера – два будинки європейської малоповерхової горизонтальної забудови та один будинок на 10 поверхів. Тут будуть квартири бізнес-класу з різноманітними плануваннями, з базовим ремонтом, енергоощадними технологіями та матеріалами, індивідуальним опаленням та панорамним склінням від стелі до підлоги. В кожному під’їзді на першому поверсі – лаунж-зона, санвузол спільного користування та лапомийки для тварин. Ще в Атмосфері буде власний 3D-парк на 3500 квадратних метрів вільний від автівок зі спеціальним зонуванням: спортивними та дитячими майданчиками, альтанками та гамаками для відпочинку, територіями для активного та спокійного дозвілля. На прибудинковій території передбачені криті та відкриті паркувальні місця, а також вбудовані гаражі на першому поверсі у 2-й та 3-й чергах будівництва.

 

«У нас часто питають, в чому секрет такого успішного будівництва? Можу сказати, що головна причина — у нашому бажанні завоювати та виправдати довіру запоріжців. Еволюція нашого будівництва беззаперечна. Ми не збираємось зупинятись на досягнутому і прагнемо підкорювати нові цілі. Тому, окрім зведення житлових комплексів, ми почали будівництво сучасних медичних центрів у Запоріжжі», — зазначив Марк Марченко про діяльність своєї команди.

 

КЛІНІКИ СВІТОВОГО РІВНЯ

 

Надихнувшись успіхом реалізації житлових комплексів, Sensar займається будівництвом некомерційних об’єктів – сучасних клінік: Vidnova та Uniclinic. Окрім зведення стін та базового ремонту у клініках, забудовник використовує наднові технології у будівництві. Так в Uniclinic спроєктували та реалізували кліматичну систему для забезпечення подачі повітря в усі приміщення клініки, контрольовану вентиляційну систему очищення повітря, систему обігріву стін в операційних блоках. Також використали рентгенозахисні матеріали для приміщень КТ і МРТ діагностики. В Uniclinic буде індивідуальна система допуску для забезпечення безпеки пацієнтів та унікальний дизайнерський фасад з протиударного скла, а також спеціальний готель для родичів пацієнтів.

 

ОСВІТНЯ МІСІЯ SENSAR

 

2021-го року Sensar вирішив взяти на себе ще більшу місію – освітню. Знаковою подію для міста стало проведення першого масштабного інвестиційного проєкту — INVEST FORUM, на якому мешканці міста дізналися детальніше про сучасні можливості інвестицій.

 

«Нам дуже хочеться, аби жителі Запоріжжя та всі українці були більш освіченими у сфері інвестицій. Тож вирішили провести масштабний форум про інвестиції нашою командою, – розповідає гендиректор Sensar. – Ми охопили тему інвестування не тільки в нерухомість, а й у фондовий ринок, криптовалюту, власний бренд… Адже інвестиції – це не тільки можливість заробити гроші, це — двигун прогресу. Форум зібрав понад 3 тисяч учасників та безліч позитивних відгуків. Бачимо результати, а тому бажаємо продовжувати у тому ж дусі».

 

ПЛАНИ ЗАБУДОВНИКА НА 2022-Й

 

Набравши обертів у 2021-му, Sensar не зволікає і вже має ще більш амбітні плани на 2022 рік.

 

«Ми вивчаємо європейські тенденції та тренди, тому  у новому році плануємо два особливих житлових комплекси. Один з них, взагалі, не має аналогів на південному сході України: це буде багаторівневий комплекс з квартирами на будь-який запит, з різними системами опалення і технологіями будівництва, – інтригує генеральний директор Марк Марченко. – Ще у 2022 році ми плануємо старт нового проєкту не у сегменті багатоповерхових житлових комплексів. Це буде комерційний проєкт. Ми переконані, що проєкти Sensar роблять наше місто кращим. Стартуємо вже з початку нового року та готуємо презентації проєктів».

 

«На сьогодні нам недостатньо просто зводити багатоповерхівки. Тому команда Sensar думає і про прибудинкову територію, додаткові пропозиції для клієнтів, які спрощують життя і роблять його кращим. Портфель проєктів нашої команди постійно збільшується, тож очікуємо насиченого наступного року», — додає Олена Бартуль, директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

 

Sensar завершує свій динамічний 2021 рік успішно. Єдиний запорізький забудовник налаштований на успіх і в наступному році. Команда планує працювати довго, а будувати — якісно та швидко. Звісно, утримуючи свої лідерські позиції на ринку..
 
×