ЛІЦЕЙ №3 "АВТОРСЬКА ШКОЛА М.П.ГУЗИКА"

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

ЛІЦЕЙ №3 "АВТОРСЬКА ШКОЛА М.П.ГУЗИКА"

 

Авторська модель

«Школа персоніфікованої діяльнісно орієнтованої освіти»

 

   Засновниками Ліцею №3 «Авторська школа М.П.Гузика» Южненської міської ради Одеського району Одеської області є місцеві органи влади, ідейним натхненником - Народний Вчитель України, член-кореспондент НАПН України, кандидат педагогічних наук Гузик Микола Петрович.

Авторська школа М.П.Гузика - це сучасний навчально-виховний заклад середньої освіти реформаційного типу, побудований на духовно-християнській філософсько-світоглядній основі та інноваційній персоніфікованій дидактико-методичній системі для мотивованих і творчих дітей, що дає високий рівень академічних знань, цілеспрямовано розвивається особистість учня відповідно до задатків його провідного природного таланту і дозволяє отримати доступ до освіти світового рівня.

Дана ідея реалізується з 1988 року (Рішення Колегії Міносвіти УРСР, протокол № 5/39 від 29 червня 1988 року). На сучасному етапі в освітньому закладі продовжуються експериментальні дослідження у галузі реалізації інноваційного освітнього проекту на тему «Організаційно-педагогічні умови створення безпечної та здорової середовища з використанням інформаційно-цифрових технологій».

Ведучою педагогічною технологією, за якою реалізуються цілі, змісти, персоніфікований діяльнісно орієнтований, навчально-пізнавальний, розвивальний та виховний процеси в Авторській школі, є Комбінована персоніфікована система М.П.Гузика, розроблена ним та втілена у практику у 77-ті роки -1977 рр.). Для реалізації провідних ідей педагогічної системи М.П.Гузика створено відповідні умови персоніфікованого навчання, розвитку та виховання учнів, відкрито комплекс відповідних шкільних структур, які діють в єдиному освітньому просторі. Зараз Авторська школа М.П.Гузика складається з наступних освітніх підрозділів:

— різнорівнева академічна школа, що складається з початкових класів НУШ, гімназії (5-9 класи), ліцею (10-11 класи), коледжу (заклад вищої освіти; 1-2 курси);

— різнорівнева школа мистецтв, що складається з відділень вокального та хорового співу, хореографії, інструментальної музики та образотворчого мистецтва;

— дитяча спортивна школа високих спортивних досягнень, що складається з відділень баскетболу, флорболу, кікбоксингу, боксу, футболу, повітряної гімнастики;

— школа для розвитку візуально-стратегічного типу таланту, до якої входить шкільний парламент, президент школи та інші структури шкільного самоврядування;

- школа розвитку соціального типу таланту. При ній створені різноманітні структури, які займаються благодійністю та волонтерством.

 

 Авторська школа М.П.Гузика – визнана школа не лише в Україні. У 1994 році Європейська Рада з питань освіти (ЮНЕСКО) надала їй звання “Одна з найкращих шкіл Європи”.

          У 2000 році Авторська школа М.П.Гузика була нагороджена дипломом та відзнакою Президента України за вагомі досягнення в освіті «Золота Фортуна» .

         Школа стала переможницею «Всеукраїнського конкурсу – захист сучасної молоді навчального закладу – «Школа сприяння здоров'ю» (2003,2008, 2013 рр.)

        У 2005 році Міністерство освіти України занесло школу до іміджевого переліку “100 найкращих шкіл України”.

          У 2010 році Міжнародна Асоціація керівників шкіл Європи присвоїла Авторській школі М.П.Гузика Почесне звання “Флагман освіти України”.

          У 2012 році Верховна Рада України внесла школу до Міжнародного списку “Духовні та культурні скарбниці України”.

         2019 рік приніс перемогу на Всеукраїнському огляді-конкурсі на найкращий стан фізичного виховання у навчальних закладах системи освіти України.

Школа неодноразово нагороджувалась Почесними Грамотами Міністерства освіти України, Президії Національної Академії педагогічних наук України, Грамотами Одеської обласної державної адміністрації, обласної ради та ін.

×