КП «Чисте місто»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

КП «Чисте місто»

 

Комунальне підприємство КП «Чисте місто» відповідно до пп.30,п.1, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28,78 Господарського кодексу України, з метою удосконалення сфери поводження з побутовими відходами рішенням 10 сесії Козятинської міської ради 7 скликання №439-VII від 25.11.2016 року та діє на підставі Статуту підприємства зареєстрованого рішенням Козятинської міської ради Вінницької області від 24 лютого 2017 року за  №554-VII . Це багатофункціональне, спеціалізоване підприємство, діяльність якого спрямована на організацію найбільш якісної системи збору та вивезення побутових відходів, утримання полігону побутових відходів.

    Підприємство діє на основі комунальної власності територіальної громади.

    Для здійснення видів діяльності підприємство одержує у встановленому законодавством порядку спеціальні дозволи: ліцензії, сертифікати та інше, передбачене діючим законодавством.

    Головною метою діяльності підприємства є отримання максимального прибутку шляхом здійснення вказаних вище видів діяльності.

    Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом, наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю.

     КП «Чисте місто» знаходиться на обліку як платник податку в Козятинській державній податковій інспекція Головного управління ДПС у Вінницькій області.

      Предметом діяльності Комунального підприємства КП «Чисте місто» є надання послуг по збиранню, вивезенню, захороненню твердих побутових відходів, вивезенню рідких відходів, обслуговування внутрішньо будинкових мереж та інші послуги.

           КП «Чисте місто» повністю забезпечує збирання, вивіз та захоронення твердих побутових відходів по всій Козятинській ТГ.

            По результатам роботи за  2023 рік підприємство отримало прибуток  в сумі  3,093 млн. грн.

×