"Будівельна група (Lobster) ПАРК (Bebas Neue Bold). Надійні будинки для спокійного життя (Lobster) "

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

"Будівельна група (Lobster) ПАРК (Bebas Neue Bold). Надійні будинки для спокійного життя (Lobster) "

ПАРК – молода технологічна група компаній… (Roboto)
 
Місія
ПАРК – молода технологічна група компаній повного циклу на столичному ринку житла – від початкового аналізу земельної ділянки та маркетингових досліджень до введення збудованого об’єкта в експлуатацію, оформлення внутрішніх приміщень і управління будівлею.
Основна мета: забезпечення громадян житлом, а після завершення будівництва – обслуговування і управління житловими будинками та прибудинковими територіями. Створення комфортного міського середовища та підвищення якості життя киян.
Ми прагнемо створювати комплекси, які забезпечують людям комфорт, безпеку і радісні емоції. Будинки, в яких хочеться жити. Ми створюємо простір для життя, втілюючи ідею створення комфортної життєвого середовища.
Якісні рішення і відчутний комфорт. Надійні будинки для спокійного життя, які послужать Вам і Вашим дітям.                          
×