«Торговий дім Алком»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

«Торговий дім Алком»

 

"Торговий дім Алком" - найбільший український виробник ортопедичних бандажів, ортезів, компрессійного трикотажу та іншої продукції медичного призначення. Місія компанії - турбота про кожного нашого споживача.
Експерти компанії «Алком» у тісній співпраці з лікарями та науковцями проектують, розробляють та прискіпливо тестують кожен виріб, щоб підтримати своїх споживачів у вразливі періоди їхньої життя. Тут подбають про збереження вашого здоров'я або про комфорт під час одужання.
Шкірна модель бандажу чи ортезу періодично проходитиме модернізацію відповідно до провідних світових тенденцій, новітніх медичних досліджень та винаходів. Кожен виріб проходить багаторівневий контроль якості, щоб споживач отримував тільки найкраще.
«Алком» на ортопедичному ринку України вже понад 20 років, і весь цей час заслужено отримує визнання та прихильність українців.

Дізнайтеся більше про нас і про нашу продукцію тут: https://alkom.ua/

×