Маркування

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Маркування

Цей знак створено Національним рейтингом якості товарів та послуг для популяризації найбільш сумлінних виробників товарів та послуг. Право маркування одержують компанії, які за результатами загальнонаціонального рейтингу посіли лідируючі місця за економічними показниками. Він свідчить про надійність та фінансову стабільність компанії.

Підприємства, які використовують новітні стандарти у своїй роботі та застосовують їх у виробництві своїх товарів чи послуг, одержують право використовувати логотип «Зірка якості».

Звертайте увагу на логотип – на упаковках, сайтах, листах, візитівках, рекламній продукції.

Як маркування знаком впливає на покупців

Як показує анкетування для 18% споживачів, наявність у товару логотипу нагороди «Зірка Якості» стане вирішальним фактором для покупки.
23 %
18 %

Виберуть саме цей товар або послугу

33 %
35 %

 Звернуть увагу, але відкладуть покупку, до отримання додаткової інформації про цей товар, послугу.

31 %
33 %

 Звернуть увагу на нього, але це не вплине на покупку

8 %
9 %

 Не звернуть на нього увагу

4 %
5 %

Важко відповісти

×