Заготівельно-виробниче приватне підприємство «РЕГІОН-2001»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «РЕГІОН-2001» зареєстроване Броварською районною державною адміністрацією Київської області 10.04.2001 року за адресою: 07442, Київська область,  Броварський район, смт. Велика Димерка, вул. Леніна (теперішня Соборна), 27.

Господарську діяльність підприємство здійснює за адресою: Київська область, Броварський район, селище міського типу Велика Димерка, вулиця Промислова, 19, 21, 33, та село Квітневе, вулиця Центральна, 2а.

    На сьогоднішній день Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» являє собою багатопрофільне спеціалізоване підприємство з повною інфраструктурою виробничих, складських приміщень, власним автогосподарством, ваговим та пресовим господарством, яке забезпечує успішну діяльність у сфері будівництва, виробництва асфальтобетонних сумішей та бетону товарного,  поводження з відходами, в тому числі з небезпечними та операцій із брухтом кольорових і чорних металів.

    Підприємство має 16-річний досвід у створенні об’єктів архітектури і користуючись цим надає повний спектр послуг у будівництві: проводить проектно-вишукувальні роботи, зводить будівлі і споруди, здійснює монтаж інженерних і транспортних мереж (доріг), виконує ремонтно-будівельні роботи та проводить виготовлення і монтаж металопластикових конструкцій.

    Так, наприклад, ЗВПП «Регіон-2001» здійснено будівництво понад 1900.000 кв. м. доріг та площадок з твердим покриттям (асфальтобетон). Виробнича спроможність підприємства по виготовленню та відвантаженню асфальтобетонної суміші в зміну складає приблизно 400 тон незалежно від типу суміші. Підприємство для виготовлення асфальтобетонної суміші має асфальтозмішувальну установку ДС-158, яка може працювати цілодобово. Установка призначена для приготування асфальтобетонних сумішей, що застосовуються в дорожніх та інших видах будівництва. 

    У власності нашої компанії перебуває близько 30-ти одиниць автомобільної техніки.

    Крім того, для виробництва бетону товарного у власності підприємства є бетонозмішувальне обладнання СБУ-СБ-145-12.

    Також ЗВПП «Регіон-2001» здійснює діяльність, яка пов'язана із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини на території Броварського району Київської області.

    Для здійснення указаної  діяльності підприємство має у власності земельну ділянку загальною площею 10,2758 га, що являє собою полігон для захоронення твердих промислових відходів (паспорт місця видалення відходів - реєстраційний номер № 5-3-38), який розташований в селі Квітневе Броварського району, відповідну спецтехніку, обкладання, складські будівлі, вагову, ліцензії та професійних працівників.

    Ліцензії, що отримані у органів ліцензування підприємством :

- Ліцензія (серія АД № 075602) Міністерства екології та природних ресурсів України стосовно збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (відходів полімерних, відходів гумових, у тому числі зношених шин), дата видачі ліцензії : 11.12.2012, строк дії ліцензії : необмежений

- Ліцензія (серія АЕ № 272249) Міністерства екології та природних ресурсів України стосовно операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання), дата видачі ліцензії : 12.09.2013, строк дії ліцензії : 22.08.2013-22.08.2018.

- Ліцензія (серія АЕ № 292548) Міністерства промислової політики України стосовно заготівлі, переробки металобрухту чорних металів, дата видачі ліцензії 16.05.2014 р., строк дії ліцензії : з 05.05.2014 р. по 05.05.2019 року.

- Ліцензія (серія АЕ № 271270) Міністерства економічного розвитку і торгівлі України стосовно заготівлі, переробки металобрухту кольорових металів, дата видачі ліцензії : 19.12.2013, строк дії ліцензії : з 28.10.2013 р. по 28.10.2018 року.

    За обсягами заготівлі, первинної переробки, утилізації та захоронення відходів підприємство займає одне з провідних місць у Київській області в галузі поводження з відходами.

    Так, на протязі 2008-2017 років за офіційними даними Державного Комітету статистики України та у відповідності з EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандартам рейтингування) ЗВПП «Регіон-2001», за проведеним ранжируванням динаміки економічних показників, зараховувалось до «Ліги кращих», здобувало статус «Підприємство року» та «Лідер галузі».

    На протязі останніх семи років клієнтами нашого підприємства були такі відомі компанії та установи різних форм власності як Національний банк України (Центральне сховище, Державна Скарбниця), ІП «Кока–Кола Беверіджиз Україна Лімітед», ЗАТ «Київстар Дж. ЕС.ЕМ.», «Проктер енд Гембел Україна», ТОВ «Данон», ТОВ «Нестле Україна», ДП «Фаберлік–Україна», ПІІ «Велла–Україна», ТОВ «Лореаль Україна», ЗАТ «Крафт Фудз Україна», ВАТ «Галактон», ТОВ  ДП «Кюне і Нагель», ТОВ «Данзас Київ, ЛТД», ПАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний», ТОВ «Шнейдер Електрік Україна», ТОВ “Філіпс Україна” тощо, а також такі рітейлери : Мега Маркет – ТРЦ м. Бровари (ТОВ «Цаннер», ТОВ «Барбо», ТОВ «Норман плюс», ТОВ «Нордон») та ТОВ «Фора».

   Крім того, ми надаємо таким підприємствам як ІП «Кока–Кола Беверіджиз Україна Лімітед», ТОВ «Рабен Україна, ТОВ «МІК МЕГА» повний спектр послуг зі збирання, транспортування та утилізації та/або видалення всіх видів відходів, в тому числі небезпечних, які у них утворюються.

    Для зазначеного підприємство має у власності відповідну спецтехніку (сміттєвози, в тому числі європейського зразку з пресувальним обладнанням), контейнери металеві європейського зразка (на колесах) об’ємом 1,1 м3 та фахових працівників з досвідом даної роботи.

×