ТЗОВ «ТРОПІК»

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТзОВ «Тропік»

  

ТзОВ «Тропік» (засноване у Львові в 1996 році) є лідером на ринку України з поставок фруктів та овочів, співпрацює з понад 100 постачальниками з усього світу. Оптовими покупцями товариства є національні та місцеві торгівельні мережі, серед яких "АТБ-Маркет", "Сільпо", "Ашан", "Епіцентр К", "Мегамаркет" тощо.

Компанія має розгалужену мережу представництв в регіонах (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ), є великим платником податків та працедавцем для більше ніж 600 співробітників. У розпорядженні ТзОВ "Тропік" перебуває більше 20 тис. квадратних метрів складів зберігання та 85 камер дозрівання банану. 

 

×