ТОВ "ЛІКИ УКРАЇНИ"

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ліки України» – найбільша аптечна мережа в Чернігівській області, яка представлена в усіх її районах та налічує більше 100 аптек та аптечних пунктів. Це єдиний виробник лікарських засобів в  умовах аптеки, в т.ч. виготовлення лікарських засобів в асептичних умовах та постачальник в області наркотичних, психотропних  лікарських засобів та прекурсорів.

Товариством забезпечується ефективне функціонування  фармацевтичного контролю якості лікарських засобів, підвищення професійного рівня фармацевтичних кадрів та ефективне використання кадрового потенціалу.

ТОВ «Ліки України» приймає участь у всіх державних і соціальних програмах, таких як «Доступні ліки», проводить відпуск препаратів інсуліну за безкоштовними рецептами хворим на цукровий діабет, забезпечує лікарськими засобами хворих, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС та іншим пільговим категоріям хворих. Завдяки плідній праці всього колективу в області створена надійна і відповідальна аптечна служба, яка спроможна надавати населенню якісну, повну і своєчасну медикаментозну допомогу.

«Ліки України» за останні роки неодноразово отримували різні нагороди: 2014 – Лідер галузі; 2016 – Фаворит Успіху; 2017 та 2018 – Лідер року національного бізнес рейтингу.

Якість усієї продукції, представленої в аптечній мережі ТОВ «Ліки України», завжди підтверджена відповідними сертифікатами та надійним внутрішнім контролем. Саме тому жителі Чернігова та області довіряють «Лікам України»,  де завжди отримують відмінне обслуговування та якісні лікарські засоби.

https://liki.cn.ua/

 

×