Отзывы

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования.
Тишечко Виталий Владимирович
Директор ОДО "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования. Это сложный и тернистый путь, но уверен, что достойный уровень сервиса и открытость перед клиентами и партнерами – это залог успеха. Мы гордимся наградой Национального рейтинга «Звезда качества», т.к. это еще раз доказывает, что мы движемся в правильном направлении.

…мы на верном пути!
Донцов Сергій Вікторович
Директор по якості, ТОВ «Юрия-Фарм»

Компания «Юрия-Фарм» – украинская компания. Сейчас мы активно работаем над развитием зарубежных рынков. Высокое качество продукции – это залог успеха в международном бизнесе. Мы гордимся наградой национального рейтинга «Звезда Качества», так как это еще раз доказывает, что мы на верном пути!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ліки України» – найбільша аптечна мережа в Чернігівській області, яка представлена в усіх її районах та налічує більше 100 аптек та аптечних пунктів. Це єдиний виробник лікарських засобів в  умовах аптеки, в т.ч. виготовлення лікарських засобів в асептичних умовах та постачальник в області наркотичних, психотропних  лікарських засобів та прекурсорів.

Товариством забезпечується ефективне функціонування  фармацевтичного контролю якості лікарських засобів, підвищення професійного рівня фармацевтичних кадрів та ефективне використання кадрового потенціалу.

ТОВ «Ліки України» приймає участь у всіх державних і соціальних програмах, таких як «Доступні ліки», проводить відпуск препаратів інсуліну за безкоштовними рецептами хворим на цукровий діабет, забезпечує лікарськими засобами хворих, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС та іншим пільговим категоріям хворих. Завдяки плідній праці всього колективу в області створена надійна і відповідальна аптечна служба, яка спроможна надавати населенню якісну, повну і своєчасну медикаментозну допомогу.

«Ліки України» за останні роки неодноразово отримували різні нагороди: 2014 – Лідер галузі; 2016 – Фаворит Успіху; 2017 та 2018 – Лідер року національного бізнес рейтингу.

Якість усієї продукції, представленої в аптечній мережі ТОВ «Ліки України», завжди підтверджена відповідними сертифікатами та надійним внутрішнім контролем. Саме тому жителі Чернігова та області довіряють «Лікам України»,  де завжди отримують відмінне обслуговування та якісні лікарські засоби.

https://liki.cn.ua/

 

×