Отзывы

Поэтический отзыв
Токарев Валерий Филиппович
Генеральний директор Частной школи художественно-естетичного профиля "Костанди"

Во время сложных потрясений Национальный рейтинг жив! Мы ж очень рады, вне сомнений, Благодарить ваш коллектив!

За то, что в элегантном стиле С крутым дизайном у наград Вы нашу школу наградили «Звездою качества» - виват!

Дипломы с уникальным вкусом, С особым цветовым теплом В эстетике с огромным плюсом Нас удивили поделом!

Вы помогли нам ненароком, Наградами нас оценив, Сказав таким рекламным блоком… Который без альтернатив! Являясь школой элитарной Под впечатленьем от наград Добавим мы элементарно Ещё «Гран-при» в победный ряд!

Спасибо Вам за все награды, За стимул, действенность программ Участвовать в них будем рады, И за восторг спасибо вам!!!

P.S. И мы желаем вам умело Успехи яркие ценить И, чтоб святое ваше дело Бог с Ангелом могли хранить!

С уважением, Валерий Токарев

Это хорошая возможность руководителю и работникам увеличивать темпы работы.
Трофімчук Петро Петрович.
Директор Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства

Я считаю, что высокая награда от Национального рейтинга качества товаров и услуг - это достойная оценка труда работников предприятия. Весь коллектив и в дальнейшем будет делать вклад в экономическое развитие нашего государства и сохранять ее природные богатства, приумножая своим неутомимым и упорным трудом лесной фонд Украины.

Такие рейтинги не только помогают предприятию развиваться, а вдохновляют работников на добросовестное отношение к выполнению поставленных задач. Это хорошая возможность руководителю и работникам увеличивать темпы работы.

 

ТОВ "КДЦ"ФАРМБІОТЕСТ"

ФАРМБІОТЕСТ – сучасний українсько – польський медичний науково-дослідний центр, орієнтований на надання населенню високоякісних медичних та лабораторно-діагностичних послуг.  

Ключовими компетенціями центра є проведення порівняльних фармакокінетичних досліджень, а також досліджень з біоеквівалентності. На даний час ФАРМБІОТЕСТ – єдина в Україні науково-дослідницька компанія із замкненим циклом процесів, коли всі етапи дослідження (клінічний, біоаналітичний та статистичний) здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Відповідність міжнародним вимогам з Належної Клінічної Практики (GCP), яка є золотим стандартом у сфері клінічних досліджень, команда ФАРМБІОТЕСТ підтвердила при проходженні аудиту, організованого польською компанією MTZ Clinical Research, яка проводить клінічні дослідження з 2002 року та є провідним сертифікованим центром з організації та проведення клінічних досліджень.

Підтвердженням наявності у ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» належних умов для якісного та своєчасного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам є успішне проходження акредитації у 2018 році з привласненням центру першої категорії. Акредитаційний сертифікат свідчить про високий рівень медичних послуг, а також надає змогу проводити клінічні дослідження різних фаз. На підприємстві працює колектив досвідчених фахівців-лікарів: терапевт, кардіолог, акушер-гінеколог, травматолог, ендокринолог, невропатолог, лікарі ультразвукової діагностики.

 

Особливе значення в діагностичній роботі ФАРМБІОТЕСТ грає Клініко-діагностична лабораторія, яка оснащена автоматичними аналізаторами для проведення повних спектральних клінічних лабораторних досліджень, включаючи гематологічні, біохімічні дослідження, імуноферментний аналіз і ДНК-діагностику. В 2015 р. Клініко-діагностичну лабораторію  було включено в Програму «Міжлабораторного  порівняння результатів вимірювань».

 

        Задля забезпечення високого рівня роботи у всіх підрозділах ФАРМБІОТЕСТ впроваджено внутрішню систему якості, яка гарантує належне та своєчасне виконання робіт. ФАРМБІОТЕСТ здійснює свою діяльність у відповідності до міжнародних стандартів, державних регуляторних вимог та стандартних операційних процедур.

З початку 2020 року компанія ФАРМБІОТЕСТ в рамках всеукраїнського проекту BABY SCREEN запровадила та виконує лабораторну діагностику спадкових хвороб обміну речовин (31 захворювання)  на сучасному високоточному обладнанні провідних компаній та згідно з європейськими рекомендаціями та стандартами щодо неонатального скринінгу. Результати дослідження оцінюються командою кваліфікованих фахівців та направляються батькам. При виявленні відхилень вимірювальних показників від вікової норми, з батьками зв'язується лікар і дає рекомендації щодо подальших дій. Таким чином, раннє виявлення та якнайшвидший початок спеціалізованого лікування дають можливість дітям повноцінно розвиватися та вести повноцінне життя. 

Ще один напрямок, який входить до найближчих планів  ФАРМБІОТЕСТ -  терапевтичний лікарський моніторинг.  Це також практика, яка вже повним ходом застосовується у розвинених країнах, однак тільки розпочинає свою імплементацію в Україні. Її зміст полягає в тому, щоб через високоточний аналіз крові визначати концентрацію в крові активної речовини лікарського препарату.   Це дозволяє індивідуально, з максимальним ефектом та мінімальними ризиками для життя і здоров’я пацієнта застосовувати сильнодіючі, токсичні препарати з вузьким терапевтичним індексом.

Таким чином, ФАРМБІОТЕСТ є сучасним інноваційним українським клініко-діагностичним центром європейського рівня, який імпліментує у повсякденну практику новітні інструменти для того, щоб передові досягнення світової науки зробити доступними кожному українцю.   

 

 


 

×