ТОВ "КДЦ"ФАРМБІОТЕСТ"

Отзывы

Благодарим за доверие и признание
Цубанова Марина Анатольевна
Директор BYTSKO TRAVEL GROUP

Наша компания работает на рынке туристических услуг 23 года, постоянно развиваясь и совершенствуясь. BYTSKO TRAVEL GROUP предоставляет услуги по организации мероприятий (деловые поездки, конференции, семинары, поощрительные поездки для сотрудников, корпоративные  и Event мероприятия в Украине и за рубежом), приему гостей в Украине, осуществляет продажу АВИА и ЖД билетов, а также предоставляет незабываемый отдых в Украине и за рубежом.

Награда «Звезда качества» является для нас высокой оценкой совместного труда  и личного вклада каждого из сотрудников.

Благодарим всех клиентов, партнеров и коллег за доверие и выбор компании. Мы прикладываем все усилия, чтобы оправдать Ваши ожидания!

...это признание заслуг трудового коллектива.
Пуске Валерия Кондратьева
Директор ТОВ «Велам»

Спасибо Рейтингу за внимание к компаниям, демонстрирующим позитивные результаты деятельности. Прежде всего, это признание заслуг трудового коллектива.

ТОВ "КДЦ"ФАРМБІОТЕСТ"

ФАРМБІОТЕСТ – сучасний українсько – польський медичний науково-дослідний центр, орієнтований на надання населенню високоякісних медичних та лабораторно-діагностичних послуг.  

Ключовими компетенціями центра є проведення порівняльних фармакокінетичних досліджень, а також досліджень з біоеквівалентності. На даний час ФАРМБІОТЕСТ – єдина в Україні науково-дослідницька компанія із замкненим циклом процесів, коли всі етапи дослідження (клінічний, біоаналітичний та статистичний) здійснюються однією юридичною особою, яка відповідає за якісне виконання кожної процедури.

Відповідність міжнародним вимогам з Належної Клінічної Практики (GCP), яка є золотим стандартом у сфері клінічних досліджень, команда ФАРМБІОТЕСТ підтвердила при проходженні аудиту, організованого польською компанією MTZ Clinical Research, яка проводить клінічні дослідження з 2002 року та є провідним сертифікованим центром з організації та проведення клінічних досліджень.

Підтвердженням наявності у ТОВ «КДЦ «ФАРМБІОТЕСТ» належних умов для якісного та своєчасного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам є успішне проходження акредитації у 2018 році з привласненням центру першої категорії. Акредитаційний сертифікат свідчить про високий рівень медичних послуг, а також надає змогу проводити клінічні дослідження різних фаз. На підприємстві працює колектив досвідчених фахівців-лікарів: терапевт, кардіолог, акушер-гінеколог, травматолог, ендокринолог, невропатолог, лікарі ультразвукової діагностики.

 

Особливе значення в діагностичній роботі ФАРМБІОТЕСТ грає Клініко-діагностична лабораторія, яка оснащена автоматичними аналізаторами для проведення повних спектральних клінічних лабораторних досліджень, включаючи гематологічні, біохімічні дослідження, імуноферментний аналіз і ДНК-діагностику. В 2015 р. Клініко-діагностичну лабораторію  було включено в Програму «Міжлабораторного  порівняння результатів вимірювань».

 

        Задля забезпечення високого рівня роботи у всіх підрозділах ФАРМБІОТЕСТ впроваджено внутрішню систему якості, яка гарантує належне та своєчасне виконання робіт. ФАРМБІОТЕСТ здійснює свою діяльність у відповідності до міжнародних стандартів, державних регуляторних вимог та стандартних операційних процедур.

З початку 2020 року компанія ФАРМБІОТЕСТ в рамках всеукраїнського проекту BABY SCREEN запровадила та виконує лабораторну діагностику спадкових хвороб обміну речовин (31 захворювання)  на сучасному високоточному обладнанні провідних компаній та згідно з європейськими рекомендаціями та стандартами щодо неонатального скринінгу. Результати дослідження оцінюються командою кваліфікованих фахівців та направляються батькам. При виявленні відхилень вимірювальних показників від вікової норми, з батьками зв'язується лікар і дає рекомендації щодо подальших дій. Таким чином, раннє виявлення та якнайшвидший початок спеціалізованого лікування дають можливість дітям повноцінно розвиватися та вести повноцінне життя. 

Ще один напрямок, який входить до найближчих планів  ФАРМБІОТЕСТ -  терапевтичний лікарський моніторинг.  Це також практика, яка вже повним ходом застосовується у розвинених країнах, однак тільки розпочинає свою імплементацію в Україні. Її зміст полягає в тому, щоб через високоточний аналіз крові визначати концентрацію в крові активної речовини лікарського препарату.   Це дозволяє індивідуально, з максимальним ефектом та мінімальними ризиками для життя і здоров’я пацієнта застосовувати сильнодіючі, токсичні препарати з вузьким терапевтичним індексом.

Таким чином, ФАРМБІОТЕСТ є сучасним інноваційним українським клініко-діагностичним центром європейського рівня, який імпліментує у повсякденну практику новітні інструменти для того, щоб передові досягнення світової науки зробити доступними кожному українцю.   

 

 


 

×