ТОВ «СКВИРАТЕКС»

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

ТОВ «СКВИРАТЕКС»

    Історія розвитку нашого підприємства почалася ще 1940 році, це була Сквирська  швейна фабрика, де виготовляли різний  спеціальний одяг для робочих.

   У Велику Вітчизняну війну починаючи з 1941 по 1945рр. швейна фабрика шила військовий одяг, для солдат, які приймали участь в бойових діях в період війни.

    З 2000 року - швейну фабрику реорганізовано у самостійне швейне підприємство ТОВ «СКВИРАТЕКС».

ТОВ «СКВИРАТЕКС»  - це сучасне підприємство, яке постійно працює над удосконаленням техніко-технологічної бази виробництва, підвищенням кваліфікації працівників, формуванням корпоративної культури, впровадженням інноваційних практик менеджменту та прагне відповідати стандартам Міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу (BSCI), в рамках якої основна увага приділяється таким сферам, як соціальна відповідальність, безпека на робочому місці і захист робочої сили, тобто ключовим вимогам європейських покупців.

    З початку воєнних дій на території України 2022року, підприємство ТОВ «Сквиратекс» не зупиняло своєї діяльності, та працює безперебійно. Ми змогли успішно завершити всі замовлення, які були підписані з іноземними замовниками та відправити готову продукцію за кордон, не порушивши при цьому термінів поставок.

Наразі наше підприємство нарощує темпи з пошиття військового форменого одягу для Збройних сил України, шляхом збільшення кількості швачок та автоматизації виробництва.

×