Медичний центр "Іммуніт"

Відгуки

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Медичний центр "Іммуніт"

Медичний центр "Іммуніт" на протязі 18 років допомогає пацієнтам відновити здоров'я. Унікальні та комплексні методи лікування неврозів, депресій, панічних атак,   залежностей  від психоактивних речовин- алкоголізму, та наркоманії  доказали свою ефективність на практиці. Кваліфікованими фахівцям ірозроблені авторські методи лікування, які захищені патентами МОЗ України - це поєднання індивідуальної  фармакотерапії з фізіотерапією в залежності від стану людини.
 
Позитивні результати лікування - головне для спеціалістів медичного центру "Іммуніт". 
Якість лікування та анонімність гарантована.
 
Наша адреса:
???? м. Одеса, Царське село, вулиця Слов'янська 1/19Б, район Таїрова
 
????+38 094 949-64-35
????+38 093 626 00 03
????+38 096 626 03 03
????+38 048 799 34 35
×