КОНЦЕРН "ПОДІЛЛЯ"

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „БМУ-3” розпочало свою діяльність в 1986р.

Ліцензія №АЕ 289557 видана 03.03.2014р. ДЕРЖАВНОЮ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЮ ІНСПЕКЦІЄЮ УКРАЇНИ зі змінами згідно наказу №67-Л від 26.11.2019р.

Основним видом діяльності підприємства є спорудження та реконструкція житлових, цивільних, промислових та комунальних об’єктів, інженерних комунікацій в м. Вінниця та Вінницькій обл.

В перше десятиріччя своєї роботи ТОВ „БМУ-3” спеціалізувалось здебільшого на будівництві промислових та цивільних будівель і споруд 

В 90-х роках ТОВ “БМУ-3” докорінно змінило свою стратегію, яка полягала в тому, що основну ставку було зроблено на спорудження багатоповерхових будинків за найпрогресивнішими технологіями.

В січні 2005 року ТОВ “БМУ-3” увійшло до складу КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ», головною метою створення якого є  замкнений цикл виробництва, тобто забезпечення будівельних робіт власними виробами, конструкціями та реалізація готової продукції – об’єктів нерухомості, а також централізоване використання коштів підприємств-членів концерну на розвиток будівництва.

Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними підприємствами, фінансовими установами, архітекторами та консультантами з нерухомості. Сьогодні ТОВ “БМУ-3” активно займається зведенням районів «ПОДІЛЛЯ», «АКАДЕМІЧНИЙ», багатофункціональних комплексів та торговельних центрів. 

. КОНЦЕРН «ПОДІЛЛЯ» було створено в січні 2005 року. Він об'єднав будівельні організації та     підприємства будівельної індустрії м. Вінниці для реалізації об’єктів нерухомості. 

 Основними видами діяльності підприємств КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ» є  спорудження,   реконструкція житлових, цивільних, промислових, комунальних об’єктів, інженерних комунікацій,   а також виробництво та реалізація будівельних матеріалів та конструкцій. У портфоліо компанії   понад 90 реалізованих проектів площею 700 тис.кв.м. 

 Алгоритм діяльності Концерну «ПОДІЛЛЯ» орієнтований на сучасні квартири покращеного   планування, в яких застосовуються енергоефективні технології. До того ж вони суттєво   заощаджують кошти їх власників. Таким чином, вдалося створити «антикризову» будівельну     компанію, кожна новобудова якої має ряд переваг, властивих далеко не кожній українській   новобудові. Система, за якою працює Концерн «ПОДІЛЛЯ» є універсальною. Вона дозволяє   однаково ефективно будувати житло, офісні будівлі, торговельні центри, паркінги, об’єкти 

соціального та комунального призначення

Підприємство очолює генеральний директор - заслужений будівельник України Тимофій Гіренко.

https://koncern-podillya.com.ua/

Контакти: 21037, Україна, м. Вінниця, вул. Зодчих, 24 тел. (0432)508-601

×