КОНЦЕРН "ПОДІЛЛЯ"

Отзывы

НЕ СТОИМ НА МЕСТЕ, НЕ СМОТРЯ НА СИТУАЦИЮ В МИРЕ
Довгальська Ганна
Голова Правління АТ «Юнекс Банк»

Благодарны, что наша работа стала отмеченной «Звездой качества». Значит наши амбициозные планы уже работают. Мы не стоим на месте, не смотря на ситуацию в мире: за этот год не только подтвердили свою стабильность в работе с бизнесами, но и набрали обороты в развитии розничных услуг. Стремимся к большему.

Благодарим за доверие и признание
Цубанова Марина Анатольевна
Директор BYTSKO TRAVEL GROUP

Наша компания работает на рынке туристических услуг 23 года, постоянно развиваясь и совершенствуясь. BYTSKO TRAVEL GROUP предоставляет услуги по организации мероприятий (деловые поездки, конференции, семинары, поощрительные поездки для сотрудников, корпоративные  и Event мероприятия в Украине и за рубежом), приему гостей в Украине, осуществляет продажу АВИА и ЖД билетов, а также предоставляет незабываемый отдых в Украине и за рубежом.

Награда «Звезда качества» является для нас высокой оценкой совместного труда  и личного вклада каждого из сотрудников.

Благодарим всех клиентов, партнеров и коллег за доверие и выбор компании. Мы прикладываем все усилия, чтобы оправдать Ваши ожидания!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „БМУ-3” розпочало свою діяльність в 1986р.

Ліцензія №АЕ 289557 видана 03.03.2014р. ДЕРЖАВНОЮ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЮ ІНСПЕКЦІЄЮ УКРАЇНИ зі змінами згідно наказу №67-Л від 26.11.2019р.

Основним видом діяльності підприємства є спорудження та реконструкція житлових, цивільних, промислових та комунальних об’єктів, інженерних комунікацій в м. Вінниця та Вінницькій обл.

В перше десятиріччя своєї роботи ТОВ „БМУ-3” спеціалізувалось здебільшого на будівництві промислових та цивільних будівель і споруд 

В 90-х роках ТОВ “БМУ-3” докорінно змінило свою стратегію, яка полягала в тому, що основну ставку було зроблено на спорудження багатоповерхових будинків за найпрогресивнішими технологіями.

В січні 2005 року ТОВ “БМУ-3” увійшло до складу КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ», головною метою створення якого є  замкнений цикл виробництва, тобто забезпечення будівельних робіт власними виробами, конструкціями та реалізація готової продукції – об’єктів нерухомості, а також централізоване використання коштів підприємств-членів концерну на розвиток будівництва.

Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними підприємствами, фінансовими установами, архітекторами та консультантами з нерухомості. Сьогодні ТОВ “БМУ-3” активно займається зведенням районів «ПОДІЛЛЯ», «АКАДЕМІЧНИЙ», багатофункціональних комплексів та торговельних центрів. 

. КОНЦЕРН «ПОДІЛЛЯ» було створено в січні 2005 року. Він об'єднав будівельні організації та     підприємства будівельної індустрії м. Вінниці для реалізації об’єктів нерухомості. 

 Основними видами діяльності підприємств КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ» є  спорудження,   реконструкція житлових, цивільних, промислових, комунальних об’єктів, інженерних комунікацій,   а також виробництво та реалізація будівельних матеріалів та конструкцій. У портфоліо компанії   понад 90 реалізованих проектів площею 700 тис.кв.м. 

 Алгоритм діяльності Концерну «ПОДІЛЛЯ» орієнтований на сучасні квартири покращеного   планування, в яких застосовуються енергоефективні технології. До того ж вони суттєво   заощаджують кошти їх власників. Таким чином, вдалося створити «антикризову» будівельну     компанію, кожна новобудова якої має ряд переваг, властивих далеко не кожній українській   новобудові. Система, за якою працює Концерн «ПОДІЛЛЯ» є універсальною. Вона дозволяє   однаково ефективно будувати житло, офісні будівлі, торговельні центри, паркінги, об’єкти 

соціального та комунального призначення

Підприємство очолює генеральний директор - заслужений будівельник України Тимофій Гіренко.

https://koncern-podillya.com.ua/

Контакти: 21037, Україна, м. Вінниця, вул. Зодчих, 24 тел. (0432)508-601

×