Отзывы

…мы на верном пути!
Донцов Сергій Вікторович
Директор по якості, ТОВ «Юрия-Фарм»

Компания «Юрия-Фарм» – украинская компания. Сейчас мы активно работаем над развитием зарубежных рынков. Высокое качество продукции – это залог успеха в международном бизнесе. Мы гордимся наградой национального рейтинга «Звезда Качества», так как это еще раз доказывает, что мы на верном пути!

...это признание заслуг трудового коллектива.
Пуске Валерия Кондратьева
Директор ТОВ «Велам»

Спасибо Рейтингу за внимание к компаниям, демонстрирующим позитивные результаты деятельности. Прежде всего, это признание заслуг трудового коллектива.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „БМУ-3” розпочало свою діяльність в 1986р.

Ліцензія №АЕ 289557 видана 03.03.2014р. ДЕРЖАВНОЮ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЮ ІНСПЕКЦІЄЮ УКРАЇНИ зі змінами згідно наказу №67-Л від 26.11.2019р.

Основним видом діяльності підприємства є спорудження та реконструкція житлових, цивільних, промислових та комунальних об’єктів, інженерних комунікацій в м. Вінниця та Вінницькій обл.

В перше десятиріччя своєї роботи ТОВ „БМУ-3” спеціалізувалось здебільшого на будівництві промислових та цивільних будівель і споруд 

В 90-х роках ТОВ “БМУ-3” докорінно змінило свою стратегію, яка полягала в тому, що основну ставку було зроблено на спорудження багатоповерхових будинків за найпрогресивнішими технологіями.

В січні 2005 року ТОВ “БМУ-3” увійшло до складу КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ», головною метою створення якого є  замкнений цикл виробництва, тобто забезпечення будівельних робіт власними виробами, конструкціями та реалізація готової продукції – об’єктів нерухомості, а також централізоване використання коштів підприємств-членів концерну на розвиток будівництва.

Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними підприємствами, фінансовими установами, архітекторами та консультантами з нерухомості. Сьогодні ТОВ “БМУ-3” активно займається зведенням районів «ПОДІЛЛЯ», «АКАДЕМІЧНИЙ», багатофункціональних комплексів та торговельних центрів. 

. КОНЦЕРН «ПОДІЛЛЯ» було створено в січні 2005 року. Він об'єднав будівельні організації та     підприємства будівельної індустрії м. Вінниці для реалізації об’єктів нерухомості. 

 Основними видами діяльності підприємств КОНЦЕРНУ «ПОДІЛЛЯ» є  спорудження,   реконструкція житлових, цивільних, промислових, комунальних об’єктів, інженерних комунікацій,   а також виробництво та реалізація будівельних матеріалів та конструкцій. У портфоліо компанії   понад 90 реалізованих проектів площею 700 тис.кв.м. 

 Алгоритм діяльності Концерну «ПОДІЛЛЯ» орієнтований на сучасні квартири покращеного   планування, в яких застосовуються енергоефективні технології. До того ж вони суттєво   заощаджують кошти їх власників. Таким чином, вдалося створити «антикризову» будівельну     компанію, кожна новобудова якої має ряд переваг, властивих далеко не кожній українській   новобудові. Система, за якою працює Концерн «ПОДІЛЛЯ» є універсальною. Вона дозволяє   однаково ефективно будувати житло, офісні будівлі, торговельні центри, паркінги, об’єкти 

соціального та комунального призначення

Підприємство очолює генеральний директор - заслужений будівельник України Тимофій Гіренко.

https://koncern-podillya.com.ua/

Контакти: 21037, Україна, м. Вінниця, вул. Зодчих, 24 тел. (0432)508-601

×