Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля»

Відгуки

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля»

  

Комунальне підприємство «Водоканал Білопілля» діє на підставі Статуту підприємства зареєстрованого Державним реєстратором Білопільської районної державної адміністрації в Сумській області від 07 вересня 2005 року за  № 000148.

    Підприємство діє на основі комунальної власності територіальної громади.

    Для здійснення видів діяльності підприємство одержує у встановленому законодавством порядку спеціальні дозволи: ліцензії, сертифікати та інше, передбачене діючим законодавством.

    Головною метою діяльності підприємства є отримання максимального прибутку власниками майна шляхом здійснення вказаних вище видів діяльності.

    Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом, наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю, може бути позивачем та відповідачем у суді.

     КП «Водоканал Білопілля» знаходиться на обліку як платник податку в Білопільському відділенні Сумської міжрайонної державної податкової інспекції.

      Предметом діяльності Комунального підприємства «Водоканал Білопілля» є надання послуг по водопостачанню, водовідведенню, вивезенню рідких нечистот,обслуговування внутрішньобудинкових мереж та інші послуги.

      Основні інженерні мережі водопостачання побудовані в місті в 30-ті та 60-ті роки 20 століття. Водопостачання здійснюється із артезіанських свердловин глибиною від 100 до 480 метрів. Водопровідне господарство налічує 81,5 км водопровідних мереж. Протяжність мереж водовідведення складає 16,3 км.

      На балансі підприємства знаходиться 9 артсвердловин.

            Місто практично повністю забезпечене централізованим водопостачанням та водовідведенням.

            По результатам роботи за  2023 рік підприємство отримало прибуток  в сумі  182,8 тис. грн.

 

 

×