Отзывы

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования.
Тишечко Виталий Владимирович
Директор ОДО "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования. Это сложный и тернистый путь, но уверен, что достойный уровень сервиса и открытость перед клиентами и партнерами – это залог успеха. Мы гордимся наградой Национального рейтинга «Звезда качества», т.к. это еще раз доказывает, что мы движемся в правильном направлении.

...«Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.
Пилипенко Александр Анатольевич
Зам. директора ООО «Клима Хитце»

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

 цьому році  дошкільному навчальному закладу «Джерельце»  виповнюється 39років, але це сучасний дошкільний заклад.  За всі ці роки садочок розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Хто мав нагоду побувати у нашому  дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. 

У дошкільному навчальному закладі гостинно запрошують дітей вісім  груп від двох  до сьомі  років. В закладі існує єдина в місті  Тернівка  дошкільна група для дітей з порушенням мовлення, інклюзивна група. Це говорить про те, що ЗДО користується попитом серед батьківської громадськості.

Для нас дуже важливо, щоб  діти, які відвідують наш заклад були здорові, щасливі та інтелектуально розвинені.

Колектив ЗДО міцний, сильний та згуртований. В нашому закладі працюють професіонали - люди самовіддані та небайдужі до дитини. Тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Талановиті вихователі «Джерельце» прагнуть, щоб дитячий садок був для малюків будинком радості. Педагоги-креативщики – люди з великим серцем. Тут усе випромінює доброту та радість, тут занурюєшся в атмосферу тепла, любові і турботи.

Досвід роботи нашого закладу неодноразово друкували у науково-методичних журналах МОН. Педагогічний і дитячий колектив закладу неодноразово перемагав у міських та обласних конкурсах.

Один із лозунгів «Джерельце»: «Кожна дитина неповторна, кожна дитина талановита»

×