КДНЗ №7 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ"

Відгуки

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

 цьому році  дошкільному навчальному закладу «Джерельце»  виповнюється 39років, але це сучасний дошкільний заклад.  За всі ці роки садочок розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Хто мав нагоду побувати у нашому  дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. 

У дошкільному навчальному закладі гостинно запрошують дітей вісім  груп від двох  до сьомі  років. В закладі існує єдина в місті  Тернівка  дошкільна група для дітей з порушенням мовлення, інклюзивна група. Це говорить про те, що ЗДО користується попитом серед батьківської громадськості.

Для нас дуже важливо, щоб  діти, які відвідують наш заклад були здорові, щасливі та інтелектуально розвинені.

Колектив ЗДО міцний, сильний та згуртований. В нашому закладі працюють професіонали - люди самовіддані та небайдужі до дитини. Тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Талановиті вихователі «Джерельце» прагнуть, щоб дитячий садок був для малюків будинком радості. Педагоги-креативщики – люди з великим серцем. Тут усе випромінює доброту та радість, тут занурюєшся в атмосферу тепла, любові і турботи.

Досвід роботи нашого закладу неодноразово друкували у науково-методичних журналах МОН. Педагогічний і дитячий колектив закладу неодноразово перемагав у міських та обласних конкурсах.

Один із лозунгів «Джерельце»: «Кожна дитина неповторна, кожна дитина талановита»

×