Отзывы

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования.
Тишечко Виталий Владимирович
Директор ОДО "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Миссия СК «Мотор-Гарант» - создание новой культуры страхования. Это сложный и тернистый путь, но уверен, что достойный уровень сервиса и открытость перед клиентами и партнерами – это залог успеха. Мы гордимся наградой Национального рейтинга «Звезда качества», т.к. это еще раз доказывает, что мы движемся в правильном направлении.

Наше підприємство було створено у березні 2009 року. Але створювалося воно не з нуля. Засновникам підприємства вдалося об'єднати навколо себе чудових фахівців своєї справи, які мали вже значний досвід роботи в стоматології. Ми всі раніше працювали в різних колективах, але мали одну спільну рису, яка нас об'єднувала: нас не влаштовував “конвеєрний підхід” до лікування, коли фактично вся робота стоматолога зводиться до того, щоб просто поставити (продати) пломбу, протез чи брекет-систему.

            Це глибоко неправильний підхід. Відповідно ми хотіли і хочемо — не продавати пломби, а повертати людям втрачене здоров'я, повертати нашим пацієнтам радість від повноцінного спілкування. 

Місія: Ми віримо, що здорова нація це основа процвітання нашої держави. Ми вважаємо,  що профілактика захворювань, їхня рання діагностика та своєчасне й обґрунтоване лікування — це запорука добробуту кожної сім'ї та нашої держави в цілому.

Наша ціль — забезпечити якісне, комфортне та обґрунтоване лікування.

Основне наше завдання: надання комплексної стоматологічної допомоги з гарантованим результатом. Наша мрія, над реалізацією якої наша команда працює кожної митті, зробити так, щоб наш пацієнт, після стоматологічного лікування, в подальшому спілкувався зі своїм стоматологом лише з профілактичною метою.

Принципи відповідальності підприємства перед нашими клієнтами:

  • ми гарантуємо кінцевий результат лікування або ж не беремося за роботу. В окремих випадках і лише за наполяганням нашого пацієнта, ми можемо взятися за надання послуг, щодо яких кінцевий результат частково може не відповідати прийнятим естетичним стандартам  лікування, при умові, якщо цей результат не нестиме загрози життю чи здоров'ю пацієнта і належного інформування пацієнта про всі можливі відхилення від затверджених стандартів якості;
  • у своїй роботі ми використовуємо лише дозволені в нашій державі методи лікування, інструменти та матеріали;
  • кожному нашому пацієнтові ми надаємо не менше двох альтернативних варіантів лікування;
  • всі наші роботи ми виконуємо точно в обумовлений час, або ж виплачуємо пацієнтові компенсацію за затримку;

Цінності підприємства:

  1. Індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта — ми з'ясовуємо потреби і пропонуємо найоптимальніші варіанти вирішення проблеми.
  2. Ефективність — ми гарантуємо нашим пацієнтам оптимальне поєднання ціни, якості та строків лікування.
  3. Новаторство — ми відкриті до діалогу з провідними розробниками стоматологічних матеріалів та методик лікування з метою забезпечення нашим пацієнтам всебічної можливості до оздоровлення.
  4. Професіоналізм — ми регулярно надаємо нашим працівникам індивідуальні навчальні програми та забезпечуємо їхню участь у семінарах, конференціях, симпозіумах та форумах, підтримуючи тим самим високий рівень професіоналізму у роботі з клієнтами.
  5. Відповідальність — ми несемо відповідальність (в тому числі і матеріальну) за результати нашої роботи перед кожним нашим пацієнтом. А кожен наш працівник несе свою індивідуальну відповідальність за загальний результат роботи підприємства.
×