Отзывы

Благодарим за доверие и признание
Цубанова Марина Анатольевна
Директор BYTSKO TRAVEL GROUP

Наша компания работает на рынке туристических услуг 23 года, постоянно развиваясь и совершенствуясь. BYTSKO TRAVEL GROUP предоставляет услуги по организации мероприятий (деловые поездки, конференции, семинары, поощрительные поездки для сотрудников, корпоративные  и Event мероприятия в Украине и за рубежом), приему гостей в Украине, осуществляет продажу АВИА и ЖД билетов, а также предоставляет незабываемый отдых в Украине и за рубежом.

Награда «Звезда качества» является для нас высокой оценкой совместного труда  и личного вклада каждого из сотрудников.

Благодарим всех клиентов, партнеров и коллег за доверие и выбор компании. Мы прикладываем все усилия, чтобы оправдать Ваши ожидания!

…это послужит хорошим стимулом на следующий год
Моторний Андрій Генадійович
Генеральный директор ЗАО ІнвестСтрой

Я всегда ставлю перед собой большие цели как руководитель. В этом году их удалось достичь. Спасибо «Звезде Качества» что отметили, это послужит хорошим стимулом на следующий год.

Наше підприємство було створено у березні 2009 року. Але створювалося воно не з нуля. Засновникам підприємства вдалося об'єднати навколо себе чудових фахівців своєї справи, які мали вже значний досвід роботи в стоматології. Ми всі раніше працювали в різних колективах, але мали одну спільну рису, яка нас об'єднувала: нас не влаштовував “конвеєрний підхід” до лікування, коли фактично вся робота стоматолога зводиться до того, щоб просто поставити (продати) пломбу, протез чи брекет-систему.

            Це глибоко неправильний підхід. Відповідно ми хотіли і хочемо — не продавати пломби, а повертати людям втрачене здоров'я, повертати нашим пацієнтам радість від повноцінного спілкування. 

Місія: Ми віримо, що здорова нація це основа процвітання нашої держави. Ми вважаємо,  що профілактика захворювань, їхня рання діагностика та своєчасне й обґрунтоване лікування — це запорука добробуту кожної сім'ї та нашої держави в цілому.

Наша ціль — забезпечити якісне, комфортне та обґрунтоване лікування.

Основне наше завдання: надання комплексної стоматологічної допомоги з гарантованим результатом. Наша мрія, над реалізацією якої наша команда працює кожної митті, зробити так, щоб наш пацієнт, після стоматологічного лікування, в подальшому спілкувався зі своїм стоматологом лише з профілактичною метою.

Принципи відповідальності підприємства перед нашими клієнтами:

  • ми гарантуємо кінцевий результат лікування або ж не беремося за роботу. В окремих випадках і лише за наполяганням нашого пацієнта, ми можемо взятися за надання послуг, щодо яких кінцевий результат частково може не відповідати прийнятим естетичним стандартам  лікування, при умові, якщо цей результат не нестиме загрози життю чи здоров'ю пацієнта і належного інформування пацієнта про всі можливі відхилення від затверджених стандартів якості;
  • у своїй роботі ми використовуємо лише дозволені в нашій державі методи лікування, інструменти та матеріали;
  • кожному нашому пацієнтові ми надаємо не менше двох альтернативних варіантів лікування;
  • всі наші роботи ми виконуємо точно в обумовлений час, або ж виплачуємо пацієнтові компенсацію за затримку;

Цінності підприємства:

  1. Індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта — ми з'ясовуємо потреби і пропонуємо найоптимальніші варіанти вирішення проблеми.
  2. Ефективність — ми гарантуємо нашим пацієнтам оптимальне поєднання ціни, якості та строків лікування.
  3. Новаторство — ми відкриті до діалогу з провідними розробниками стоматологічних матеріалів та методик лікування з метою забезпечення нашим пацієнтам всебічної можливості до оздоровлення.
  4. Професіоналізм — ми регулярно надаємо нашим працівникам індивідуальні навчальні програми та забезпечуємо їхню участь у семінарах, конференціях, симпозіумах та форумах, підтримуючи тим самим високий рівень професіоналізму у роботі з клієнтами.
  5. Відповідальність — ми несемо відповідальність (в тому числі і матеріальну) за результати нашої роботи перед кожним нашим пацієнтом. А кожен наш працівник несе свою індивідуальну відповідальність за загальний результат роботи підприємства.
×