ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»

Відгуки

Sensar стає ще кращим
Бартуль Олена
директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Предлагая рынку бойлеры KlimaHitze от европейского производителя с 10-летней гарантией и полным сервисным обслуживанием, мы были уверены только в продукте и своей команде. Высокая оценка Национального рейтинга качества товаров и услуг «Звезда Качества» - серьёзный показатель надежности и потенциала развития компании для наших деловых партнеров.

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» – один з найбільших системних інтеграторів України та постачальник ІТ-послуг. Компанія акцентує увагу на вирішенні інтелектуальних задач з якісного покращення бізнес-процесів на підприємствах замовників, розробці та впровадженні ІT-систем, які відповідають сьогоденним та майбутнім потребам конкурентоспроможного бізнесу. Впродовж 30 років компанія успішно вирішує складні науково-технічні та інженерні задачі по створенню та модернізації інформаційної інфраструктури організацій та підприємств. За цей час реалізовано цілий ряд інноваційних проектів, які були відзначені престижними нагородами і дипломами. Успіхи компанії також визнані державними органами, професійними організаціями та багатьма світовими виробниками програмного та апаратного забезпечення.

Напрямки діяльності ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»:

  • ІТ-інфраструктура
  • Мережі
  • Інформаційна безпека
  • Спеціалізовані рішення
  • ІТ-послуги

 

У своїй діяльності ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» на перше місце ставить аналіз бізнес-процесів, IT-консалтинг, їх складові та похідні: аудит та реінжиніринг інформаційних систем, а також діючих моделей управління. Кінцева мета: розробка ефективної бізнес-моделі організації або підприємства, створення необхідних технічних умов для її реалізації, що передбачає автоматизацію бізнес-процесів у рамках обраної ідеології розвитку, впровадження «інтелектуальних рішень».

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» – партнер корпорації Cisco з 1997 року та перша компанія в Україні, яка виконала всі необхідні кваліфікаційні вимоги для отримання статусу Cisco Gold Certified Partner (2003). Статус (Cisco Integrator Gold) в черговий раз підтверджено у 2022 році, і сьогодні компанія впевнено лідирує в Україні за рівнем компетентності у сфері продуктів, рішень та технологій Сisco.

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» також має високі партнерські статуси у таких провідних світових ІТ-виробників, як Oracle Partner, Hitachi Silver Solution Partner, Microsoft Gold Certified Partner та інші.

У компанії функціонує "Центр ІТ-компетенцій". Основні завдання «Центру» – розробка, моделювання, експериментальне впровадження та тестування нових інтеграційних рішень. У «Центрі» широко представлені рішення, продукти та технології провідних партнерів ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»: Cisco, Dell EMC, HPE, Microsoft, Oracle та інші.

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» забезпечує своїх замовників оперативною сервісною підтримкою у всіх регіонах України. В компанії працює цілодобова Служба підтримки, Сервісний та Навчальний центри. При Навчальному центрі діє центр сертифікаційного тестування для ІТ-фахівців Peаrson VUE Authorised Center.

Система управління якістю ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2015. У 2022 році у черговий раз компанія підтвердила відповідність своєї системи управління якості цьому стандарту.

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» сертифікувала систему управління інформаційною безпекою за міжнародним стандартом ISO 27001:2013.

Розвиток корпоративної соціальної відповідальності ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» оцінено міжнародною рейтинговою агенцією EcoVadis на рівні кращих 40% серед більше ніж 50 000 великих та середніх компаній з 150 країн та 190 галузей промисловості.

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» активно сприяє вищим навчальним закладам України у навчанні висококваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрів, зокрема, у обладнанні ІТ-класів та лабораторій для: Київського національного Університету ім. Тараса Шевченко, Чернігівського національного технічного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнко та інших ВНЗ та державних установ. Також компанія активно допомагає Збройним Силам України та Службі безпеки України.

 

Секрет успіху ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» – поєднання інтелектуального потенціалу національної інженерної еліти та західних традицій ведення бізнесу, у тісному співробітництві з компаніями-виробниками сучасного обладнання і програмного забезпечення.

 

ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»

03142, Київ, Проспект Академіка Палладіна, 44A

Тел.: +380(44)238-63-88
Факс: +380(44)238-63-90

www.snt.ua
info@snt.ua

×